Verslas / Ekonomika

„Blue Square Offices“ – kodėl kokybės ir kainos santykis yra nežmoniškai palankus klientams?

Šiandieną norėčiau aprašyti vieną iš, mano manymu, kopetingiausių, kokybiškiausią darbą atliekančių įmonių – „Blue Square Offices Ltd.“. Trumpai supažindinsiu mieluosius skaitytojus su šios kompanijos veikla ir paminėsiu, kodėl kokybės ir kainos santykis yra nežmoniškai palankus klientams.

Visų pirma, reikėtų pradėti nuo to, jog „Blue Square Offices“ įmonė nuomuoja virtualiuosius biurus. Kas tai yra ir kodėl ši paslauga yra naudinga? Iš esmės, virtualieji biurai suteikia kompanijoms unikalią įregistraciją Škotijoje. Kaip žinote, lietuviai yra pakankamai verslūs, tačiau tuo pačiu ir taupūs žmonės – ne visi nuomuojasi realias buveines – patalpas savoms įmonėms. Kad ir kaip ten bebūtų, tiksli, konkreti įmonės buveinė kelia klientų pasitikėjimą, plečia užsakovų ratą, garsina įmonės vardą. Dėl šios priežasties, „Blue Square Offices“ kompanija siūlo ne tik lietuviams, tačiau ir užsienyje gyvenantiems žmonėms, turintiems asmeninę įmonę, įregistruoti pastarąją Škotijoje.

Nepasaint to, būtų galima paminėti, jog „Blue Square Offices“ suteikia ir daugiau papildomų „niekučių“, jeigu galima taip išsireikšti. Unikalus mobiliojo telefono numeris, elektroninio pašto paskyra, fakso kodai – menkniekis, lyginant su tuo, jog „Blue Square Offices“ paketo klientai dar gauna ir asmeninę, virtualią asistentę.

Visas šis virtualiojo biuro paketas, kartu su įregistravimu ir minėtasiais „niekučiais“ kainuoja vos dvidešimt du svarus per mėnesį, neskaitant PVM mokesčių. Jeigu paslaugą norėtumėte naudotis ilgiau – siūlyčiau iš karto imti virtualiuosius biurus metams – tokiu atveju, paslauga kainuos apie devyniasdešimt svarų per mėnesį, neskaitant PVM. Kad ir kaip ten bebūtų, tokia suma atrodo absurdiška – su šiuo teiginiu reikėtų sutikti.

Taip pat, daugelį klientų žavi ir tai, jog „Blue Square Offices“ įmonė pasižymi aukščiausios klasės aptarnavimu. Darbuotojai yra iš tiesų mieli, draugiški, pasiruošę atsakyti į rūpimus klausimus. Kiek teko bendrauti pačiam – kaip verslininkui, kilo pavydas ir, tuo pačiu, nežmoniškas džiugesys, jog tokių darbuotojų dar yra.

Taigi, išvadą padaryti tikrai nėra sunku – pateikti argumentai įrodo mintį, jog „Blue Square Offices“ kompanijos kokybės ir kainos santykis yra neįtikėtinai palankus klientams ir nepasinaudoti tokia proga būtų tarytum nuodemė.