Kompiuteriai / internetas

„Eurocom“ – nevaržoma pasirinkimo laisvė

Mobiliojo ryšio operatorius „Eurocom“ suteikia nevaržomą laisvę renkantis ryšio paslaugas: patrauklūs tarifai skambinant į tam tikrą užsienio šalį, pigūs tarpusavio pokalbiai, kompleksiniai ryšio paslaugų sprendimai, mobilusis internetas. Taip pat siūlomas didelis mobiliųjų telefonų pasirinkimas, kurių kaina prasideda nuo 1 lito. Renkantis poreikius atitinkančias paslaugas įmonėms ir privatiems klientams suteikiama galimybė taupyti.

Gediminas Jovaiša

Pasak UAB „Eurocom“ direktoriaus Gedimino Jovaišos, ypatingą dėmesį bendrovė skiria verslo klientams. „Partneriški santykiai su klientais – mūsų veiklos pagrindas. Klientams teikiame individualius ryšio paslaugų pasiūlymus ir garantuojame galimybę rinktis. Mūsų paslaugos bei pasiūlymai paprasti ir aiškūs, garantuojantys ir pasirinkimo laisvę, ir kokybę. Kokybiškas ryšys, patrauklūs tarifai ir nuolatinis dėmesys klientų poreikiams bei atvirumas skatina vis daugiau Lietuvos įmonių naudotis mūsų teikiamomis paslaugomis“, – sako G.Jovaiša.

Interesai – svarbiausia

Kiekvienas „Eurocom“ verslo klientas turi savo projektų vadovą, kuris geriausiai žino kliento poreikius ir gali greitai, lanksčiai bei tinkamai išspręsti kilusius klausimus, suteikti naudingų patarimų renkantis mokėjimo planą ar skambučių tarifus. „Eurocom“ siekia, kad klientas gautų tinkamiausias, lengvai valdomas paslaugas ir kokybišką aptarnavimą. Bendrovė yra įdiegusi modernią individualizuotą apskaitos sistemą, kad prisitaikytų prie kiekvienos įmonės poreikių, pvz., individualūs pasiūlymai teikiami klientams, turintiems nuolatinius partnerius užsienyje, skambinantiems tam tikromis darbo valandomis,dažniausiai besikalbantiems su žmonėmis, kurie naudojasi konkretaus mobiliojo ryšio operatoriaus paslaugomis ir kt. Virtualus ryšio operatorius „Eurocom“ savo veiklą pradėjo 2001 m., o nuo 2003 m. pradėjo teikti ir mobiliojo ryšio paslaugas. Šiandien „Eurocom“ turi du salonus Vilniuje ir Klaipėdoje. Ne tik siūlomas internetas Vilniuje ir Klaipėdoje, bet mobiliojo ryšio vartotojai gali nevaržomai bendrauti bet kurioje pasaulio šalyje, naudotis trečiosios kartos ryšio (3G) paslaugomis, mobiliuoju internetu ir daugeliu kitų paslaugų.

Šaltinis: spredas.lt