Verslas / Ekonomika

„MACROFINANCE“ – naujas, bet stiprus, patyręs žaidėjas finansų paslaugų rinkoje

„MACROFINANCE“ pradeda atskleisti savo pajėgumus, nes pasiekti rezultatai Lietuvoje ir užsienio klientai įpareigoja tapti viešesniais ir dalintis geromis naujienomis su verslo visuomene.

Ekonomikos krizės laikotarpiu media kanalai ieškojo gerų naujienų, kad galėtų motyvuoti verslo sektorių nepasiduoti ir diegti naujoves, investuoti ir stengtis įveikti sunkumus. „MACROFINANCE“ tuo laikotarpiu nesigyrė, bet vykdė visapusišką, sėkmingą plėtrą, atsirado užsienio klientai. Paskutiniais metais komanda padidėjo 30%, o apyvarta 57%. Tai pavyko pasiekti, nes prie buhalterinės apskaitos ir teisinių paslaugų prisidėjo naujos paslaugų grupės (verslo finansavimas, verslo ir finansų konsultacijos ir bankroto administravimas), o pirmosios buvo praplėstos.

Kuriasi nauja įmonių grupė, nes šalia UAB „MACROFINANCE“ yra dukterinė įmonė UAB „Macrofinance Insolvency Solutions“. Artimoje ateityje planuojamas ir kitų įmonių pirkimas ir sukūrimas.

„MACROFINANCE“ siūlomų paslaugų spektras labai parankus klientams, nes gauna viską, kas aktualiausia šių dienų įmonėms, iš vienų rankų. Tą patvirtino ir generalinis direktorius Marius Svidinskas: „Mes džiaugiamės galėdami padėti per¬¬spektyviems projektams, įmonėms įgyvendinti jų svajones ir pasiekti tikslus, nes sutvarkome buhalteriją, efektyviai valdome finansinius srautus ir padedame gauti finansavimą, užtikriname teisinę bazę.“

Artimiausi ateities tikslai: filialai Baltijos šalyse ir kitose Lietuvos miestuose, narystė tarptautinėse asociacijuose.

Apie UAB „MACROFINANCE“
„MACROFINANCE“ – patikimas vedlys sėkmės keliu, pritraukiant ir valdant finansus bei teikiant buhalterines ir teisines paslaugas. Teikiamų paslaugų grupės: verslo finansavimas, buhalterinė apskaita, teisinės paslaugos, verslo ir finansų konsultacijos ir bankroto administravimas.
Įvertinusios teikiamų paslaugų kokybę mus pasirinko tokios įmonės kaip UAB „Medicinos bankas“, AB „Swedbank lizingas“, UAB „Eurocom“, Trakų raj. ir Rokiškio raj. savivaldybės, UAB „Lilly Lietuva“.

www.macrofinance.lt

Karolis Devyžis
Finansų skyriaus vadovas
Tel. +370 659 03132
karolis.devyzis@macrofinance.lt