Įvairenybės

„Marmaluzi“ apdovanotas už inovatyvumą

Mažiau nei prieš metus kūdikiams ir vaikams skirtą maistą „Marmaluzi“ gaminti pradėjusi UAB „Kaniu“ Lietuvoje sulaukė pirmojo svarbaus įvertinimo. Natūralios ir lietuviškos vaikiškos tyrelės „Marmaluzi“ nacionaliniame konkurse „Inovacijų prizas 2011“ laimėjo „Inovatyvaus produkto“ apdovanojimą.

„Šis prizas – tai įrodymas, kad einame teisinga linkme. Nebijome iššūkių ir nuolat ieškome naujų galimybių. Inovatyvaus produkto titulas yra stiprus postūmis eiti pirmyn. Pasitikrinę jėgas Lietuvoje, drąsiau jausimės žengdami ir į užsienio rinkas“, – džiaugėsi l. e. p. direktorius Rytis Godelaitis.

Poreikį inovacijoms diktuoja ir patys „Marmaluzi“ pirkėjai – šiuolaikinė šeima, kuri yra aktyvi, bet kartu vertina sveiką gyvenimo būdą, domisi naujovėmis ir diegia jas į savo gyvenimą. Europoje nėra daug vaikiško maisto gamintojų ir tik keli iš jų gali pasiūlyti aukščiausios kokybės produktų. „Marmaluzi“ produkcija savo kokybe yra konkurencinga ne tik Lietuvos, bet ir užsienio rinkose, kadangi gaminiuose nėra konservantų, skonio stipriklių ir kitų priedų. Naudojami tik natūralūs, švieži, neužšaldyti ir neatšildyti produktai, kurių dauguma yra surinkti iš lietuviškų ūkių.

R. Godelaičio teigimu, „Marmaluzi“ gamyboje naudojamos inovatyvios technologijos suteikia galimybę skirti didelį dėmesį produktų kokybei. „Marmaluzi“ produkcija gaminama mažesnėje temperatūroje nei kitų gamintojų, todėl nėra suardomos maistinės medžiagos ir išlieka daugiau natūralių vitaminų, kalorijų, vertingų baltymų. Produktų galiojimo terminas yra iki vienerių metų, kitų gamintojų – mažiausiai dveji.