Įvairenybės

„Marmaluzi“ žengs į užsienio rinkas

Vos 10 mėnesių gyvuojantis pirmas lietuviškas maistas kūdikiams ir mažiems vaikams „Marmaluzi“ ieško plėtros galimybių užsienyje. Nuo š.m. sausio mėn. „Marmaluzi“ pardavimai išaugo šešis kartus.

„Marmaluzi“ įkūrėjas, idėjos autorius, l. e. p. direktorius Rytis Godelaitis teigia, kad paklausa kokybiškam ir natūraliam maistui kūdikiams stipriai auga. „Europoje nėra daug vaikiško maisto gamintojų ir tik keli iš jų gali pasiūlyti aukščiausios kokybės produktų. „Marmaluzi“ produkcija savo kokybe yra konkurencinga ne tik Lietuvos, bet ir užsienio rinkose, kadangi gaminiuose nėra konservantų, skonio stipriklių ir kitų priedų. Naudojami tik natūralūs, švieži, neužšaldyti ir neatšildyti produktai, kurių dauguma yra surinkti iš lietuviškų ūkių. Šiuo metu intensyviai tyrinėjame Latvijos, Estijos, Ukrainos, Lenkijos šalių rinkas, dėliojame strateginius plėtros žingsnius“, – su tolimesniais planais supažindina R. Godelaitis.

„Džiugu, kad nebuvome nustumti į šalį stiprių tarptautinėje rinkoje žinomų prekinių ženklų. Nesitikėjome lengvos pradžios, nes rinkoje atsiradome greta įsitvirtinusių, seniai pirkėjui pažįstamų gamintojų. „Marmaluzi“ pardavimai nuo š.m. sausio išaugo šešis kartus, šiuo metu per mėnesį parduodame iki 20 tūkst. tyrelių“, – pirmaisiais žingsniais džiaugiasi „Marmaluzi“ R. Godelaitis.

Dabar per dieną pagaminama nuo 800 iki 2,5 tūkst. vienetų „Marmaluzi“ tyrelių. Nuo metų pradžios iš viso jau išvirta 38 tonos skirtingų rūšių tyrelių. Šiuo metu prekyboje galima rasti 11 „Marmaluzi“ tyrelių rūšių, pavasarį pasirodys dar trys nauji produktai. Populiariausia –„Marmaluzi“ obuolių tyrelė, kuri sudaro 30 proc. visų parduodamų produktų.

Nuo š.m. sausio mėn. lietuviško maisto kūdikiams ir mažiems vaikams „Marmaluzi“ parduota už 350 tūkst. litų.