Kompiuteriai / internetas

„Penki TV“ – šiuolaikiškas žvilgsnis į televiziją

Televizorius seniai nebėra vien priemonė norimai laidai ar kanalui žiūrėti. Televizijos galimybės išsiplėtė tiek, kad sėdint prie televizoriaus galima bendrauti su draugais, ieškoti reikiamos informacijos, mėgautis gausybe interaktyvių pramogų.
belaidis internetas
„IP&TV World Forum 2011“ parodoje „Penki kontinentai“ priimti į organizaciją „Open IPTV Forum“, kuriančią bei tobulinančią bendrus IPTV standartus.

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ diegiamos interaktyviosios IP televizijos „Penki TV“ kūrėjai nuolat klientams siūlo daugybę papildomų paslaugų. Šviesolaidiniu „Skynet“ internetu, kurio greitis siekia iki 300 Mb/s, tiekiamos „Penki TV“ žiūrovai jau senokai įprato nuomotis vaizdo medžiagą iš virtualaus nuomos archyvo, kuriame šimtai filmų, laidų, muzikinių klipų, naudotis grojaraščio sudarymo funkcija ir susikurti mėgstamos vaizdo medžiagos archyvą, mėgautis programos „Home Media Gateway“ privalumais ir kompiuteryje saugomą vaizdo medžiagą greitai bei paprastai perkelti į televizoriaus ekraną ir kt. Neseniai bendrovė pasiūlė porą patrauklių naujovių. Viena iš jų – populiarusis „Google Maps“ žemėlapis televizoriaus ekrane. Naudojantis šia naujove vos kelių mygtukų spustelėjimu galima atrasti bet kurį pasaulio tašką ir net suplanuoti kelionę iki jo: sužinoti atstumą, kelionės trukmę, patogiausią maršrutą. Taip pat turint išmanųjį telefoną, kuriame yra belaidis internetas galite planuoti kelionė esamu laiku. Artimiausiu metu bus pasiūlyta naudotis ir lankytinų vietų duomenų baze POI (angl. Point of interest). Taigi, bus galima ne tik sužinoti, kaip nukeliauti į norimą tašką, bet ir ką įdomaus ten aplankyti, kur apsistoti, užkąsti, palikti automobilį ir pan. Kita naujovė – nuotolinį televizoriaus valdymo pultelį „pavaduojantis“ mobilusis įrenginys (išmanusis telefonas, planšetinis kompiuteris ir pan.), kuris prijungtas prie nuotolinio valdymo programos gali atlikti ir įprastas, ir televizoriaus pulto funkcijas. Beje, vis labiau populiarėjant įvairioms planšetėms, „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ itin daug dėmesio skiria šių mobiliųjų prietaisų panaudojimo galimybėms. „Šiuolaikinio žmogaus palydovas planšetinis kompiuteris gali atlikti daugybę funkcijų, tad patyrę mūsų bendrovės specialistai nuolat plečia jų panaudojimo galimybes. Neseniai „Penki TV“ žiūrovams įkurta virtuali kino salė, kurioje užsisakyti norimą filmą ir jį žiūrėti siūloma planšetiniu kompiuteriu. Tikimės, jog artimiausioje ateityje visos mūsų teikiamos paslaugos bus valdomos mobiliaisiais prietaisais ir dar lengviau prieinamos klientams“, – teigė „Penkių kontinentų“ Strateginio planavimo ir programavimo skyriaus vadovas Saulius Paukštys. Primename, kad užsisakius „Penki TV“ iki balandžio 30 d. visus metus paslauga kainuos tik 15 litų per mėnesį. Daugiau informacijos apie „Penki TV“ ir akcijos sąlygas rasite www.penki.tv.