Kompiuteriai / internetas

„SEOtyrimai.lt“ švenčia trečiąjį gimtadienį

Spalio mėnesį „SEOtyrimai.lt“, optimizavimo paieškos sistemoms (angl. SEO) projektas, švenčia savo 3-iąjį gimtadienį. 2008-aisiais metais spalio pradžioje pristatytas projektas per trejus savo gyvavimo metus išaugo į dominuojantį rinkoje profesionalių SEO paslaugų teikėją.

„SEOtyrimai.lt” komandos tikslas visada buvo surasti kokybiškiausius interneto svetainių optimizavimo paieškos sistemoms būdus. Pagrindiniai keliai buvo rasti tiriant daugybę metodų ir analizuojant bei testuojant užsienio kompanijų praktiką. „SEOtyrimai.lt” idėjinis vadas Martynas Jokubauskas, kalbėdamas apie dabartį sako: „Mūsų komanda subrendo eiti savais keliais ir didžiąją laiko dalį skirti tik savų projektų optimizavimui paieškos sistemoms. Šiuo metu veikla yra vykdoma ties naujais, savo jėgomis vystomais interneto projektais, orientuotais į užsienio rinkas. Nors Lietuvos ir užsienio rinkos savo dydžiais skiriasi 100 ar netgi daugiau kartų, tačiau pasirinkta strategija, įgyta patirtis ir kryptingas užsibrėžto tikslo siekimas leidžia konkuruoti ir didelėse rinkose bei pasiekti teigiamų rezultatų.”

Pakankamai daug energijos, laiko ir pinigų buvo skirta švietimui SEO srityje Lietuvoje ir šiuo metu jau yra matomi dideli pokyčiai verslininkų supratime apie tinklalapių „draugystę” su paieškos sistemomis, o tiksliau Google. Pagaliau buvo pasiekta, kad  SEO paslaugos nėra laikomos egzotika, o pagal nutylėjimą privaloma e. prekybos ar viešų internetinių projektų dalis. Prie šio rezultato prisidėjo ir daugelis kitų Lietuvos IT kompanijų bei interneto rinkodaros renginių organizatorių.

„2012 metų „SEOtyrimai.lt” komandos grafikas 80 % jau yra suplanuotas. Visada orientavomės į kokybę, o ne kiekybę, todėl pagal turimus ir planuojamus resursus papildomai ketiname apsiimti vykdyti ne daugiau nei 7 naujų SEO projektų Lietuvoje. „SEOtyrimai.lt“ kitais metais daugiau laiko skirs saviems ir dabartinių klientų projektams.“ – teigė įmonės atstovas Lietuvoje Vytautas Murauskas. Analizuodamas atliktus darbus ir pasiektus tikslus Martynas Jokubauskas teigia, kad „3 metai rinkoje paskatino mus žengti didesnius žingsnius ir vykdyti kai kuriuos kardinalius pasikeitimus, todėl nuo 2013 m. mūsų komanda planuoja dirbti tik su savo projektais bei aptarnauti tik esamus klientus tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Paslaugų plėtrą Lietuvoje planuojama sumažinti iki minimumo.“

„SEOtyrimai.lt“ komandos planuose yra numatyta išleisti dar kelis SEO srities produktus skirtus Lietuvos rinkai. Daugiau su SEO projektais nebus plečiamasi, kadangi poreikis Lietuvoje yra vis dar pakankamai mažas. Sukauptas žinias ir patirtį ketinama pritaikyti ir plėtoti užsienio rinkose, kur profesionalių paslaugų poreikis yra akivaizdžiai didesnis.

Apie „SEOtyrimai.lt”

„SEOtyrimai.lt” projektas priklauso Jungtinės Karalystės kompanijai INTERNET IDEAS LTD. Pagrindinis projekto tikslas – teikti aukščiausios kokybės optimizavimo paieškos sistemoms paslaugas, aiškiai parodyti, kas yra SEO, išsklaidant įvairius mitus. „SEOtyrimai.lt“ ne vieną kartą įrodė, kad kryptingas darbas duoda gerų ir ilgalaikių rezultatų.

„SEOtyrimai.lt” turbūt vienintelis projektas Lietuvoje teikiantis išskirtinai tik SEO paslaugas. Tik koncentruojantis savo darbo laiką į naujoves paieškos sistemų srityje, jos yra pritaikomos ir kompanijose, kurios tampa partneriais.

SEO paslaugos