El. Parduotuvės,  Pirkiniai / Paslaugos

10 priežasčių kodėl verta pirkti Staigmenėlė.lt

Interneto platybėse egzistuoja gausybė e-parduotuvių, neseniai Lietuvoje išpopuliarėjusių grupinių apsipirkimų tinklalapių, aukcionų ir skelbimų puslapių, kuriuose dažnai ieškoma pigesnių prekių. Toks platus pasirinkimas neretam tampa tikru galvos skausmu, kuris galų gale perauga į susierzinimą ir pyktį, kai nepavyksta surasti išskirtinio, originalaus ar tiesiog smagaus ir keliančio nuotaiką daikčiuko sau arba kitiems už prieinamą kainą.

Vieniems prekių pirkimas sau ar dovanų ieškojimas kitiems yra tikrai varginantis ir daug jėgų atimantis procesas, o kitiems – tiesiog šaunus ir malonus laiko praleidimas. Tačiau Staigmenėlė.lt neabejotinai taps puikia drauge visiems ir būtent dabar ji atskleis svarbiausias priežastis, kodėl tikrai verta pirkti Staigmenėlė.lt tinklalapyje!

1. Staigmenėlė.lt nuolatos jums siūlo kokybiškas, originalias ir ypatingas prekes. Šios prekės yra skirtos jums, jūsų draugams, pažįstamiems, šeimos nariams, visiems artimiesiems ir tiems, su kuriais norėtumėt susipažinti. Kiekviena parduodama prekė atitiks bent vieno iš jūsų norus ir skonį, o tai reiškia, kad kiekviena parduodama prekė pradžiugins ir praskaidrins dieną bent vienam iš jūsų. Tai pagrindinis Staigmenėlė.lt tikslasnustebinti jus ar jums brangius žmones, suteikti šilumos ir šypsenų bei pakelti nuotaiką kiekvienam iš jūsų.

2. Staigmenėlė.lt yra ypatingas internetinių pardavimų tinklalapis, kuriame vienu metu siūloma įsigyti tik vienos rūšies prekių, kurios vienetų skaičius yra ribotas – tai reiškia, kad jas pardavus pasirodys nauja prekė ir toks nepertraukiamas procesas vyks nuolat. Kaip greitai pasikeis prekės ir galimybė pamatyti būsimas prekes priklauso tik nuo jūsų. Jūs patys kontroliuojate visą žaidimą, kuriame visada yra paslėpta jūsų laukianti staigmenėlė.

3. Staigmenėlė.lt parduodamų prekių kainos nesikandžioja! Prekės parduodamos kur kas pigiau nei kitur ir į jums prieinamą prekės kainą jau yra įskaičiuotos siuntimo išlaidos, taigi, pirkdami prekę, jūs matote galutinę kainą. Staigmenėlė.lt padės sutaupyti ir įsigyti jūsų laukiamų prekių.

4. Staigmenėlė.lt kiekvienam iš jūsų suteikia galimybę ne tik įsigyti parduodamą prekę sau, bet ir padovanoti ją bei padaryti staigmeną kitiems. Tai išskirtinė ir labai patogi galimybė, kurios dėka su dovanomis susiję rūpesčiai nebeslėgs jūsų pečių – Staigmenėlė.lt tuo pasirūpins. Gimtadieniai, vardadieniai, Šv. Kalėdos, Šv. Velykos, Šv. Valentino diena, ypatingos jūsų draugystės dienos, vestuvių metinės ir visos kitos šventės bei jums svarbios gyvenimo sukaktys yra ne tik jūsų, bet ir Staigmenėlė.lt dalis, todėl Staigmenėlė.lt tikrai neleis liūdėti nei jums, nei jūsų mylimiems žmonėms. Be to, ši išskirtinė dovanojimo galimybė jums gali padėti susipažinti ir „pralaužti ledus“ siekiant pelnyti jums mielo žmogaus dėmesį ir be jokios abejonės nustebinti jį smagia staigmenėle.

5. Staigmenėlė.lt siūlo ir dar daugiau naujovių! Matydami jums patinkančią parduodamą prekę, tačiau dėl tam tikrų priežasčių negalėdami jos įsigyti, jūs galite paprašyti savo Facebook draugų jums ją padovanoti. Tereikia spustelėti vienintelį „Aš noriu!” mygtuką ir jūsų socialinio tinklo draugai bei pažįstami turės galimybę padovanoti jums patikusią prekę ir žinoma jus maloniai nustebinti. O visiems gerai pažįstami Facebook mygtukai „Dalintis“ ir „Patinka“ suteiks galimybę jūsų artimiesiems, draugams ir pažįstamiems sužinoti apie tuo metu Staigmenėlė.lt tinklalapyje parduodamą prekę, kuri gali būti būtent ta, kurios jie seniai norėjo ir laukė.

6. Staigmenėlė.lt stengiasi užtikrinti labai spartų savo klientų aptarnavimą. Ji kaip įmanoma greičiau atsako į visus tinklalapio lankytojų klausimus. Pirkėjams nereikia laukti norimų prekių ištisas savaites, nes visos parduodamos prekės visada yra jos sandėlyje. Paprastai prekes Staigmenėlė.lt pristato per 1-3 darbo dienas.

7. Staigmenėlė.lt tinklalapio koncepcija yra labai patogi kiekvienam vartotojui. Tinklalapis sukurtas taip, kad būtų kuo aiškesnis ir paprastesnis lankytojams. Švelnus ir mielas dizainas yra pritaikytas kiekvieno akiai. Pateikiama informacija – aiški ir konkreti. Taigi, Staigmenėlė.lt pasirūpino, kad nei vienam iš jūsų netektų eikvoti savo brangaus laiko ilgiems pirkimo procesams, o tereikėtų keleto minučių, kad jūs ar jūsų artimieji būtų maloniai nustebinti. Viskas yra sukurta jūsų patogumui.

8. Staigmenėlė.lt turi didžiulę Facebook fanų bendruomenę, ji yra pasiruošusi kaskart nustebinti ir pradžiuginti. Jūs galite bendrauti ir užmegzti naujas pažintis, dalytis savo mintimis ir idėjomis.

9. Staigmenėlė.lt vertina kiekvieną savo klientą ir tinklalapio lankytoją. Kiekvienas iš jūsų galite pateikti savo pasiūlymus ar pranešti kokių prekių asmeniškai labiausiai norėtumėte. Staigmenelė.lt visada atsižvelgia į kiekvieno kliento nuomonę ir pageidavimus.

10. Staigmenėlė.lt būtinai taps jūsų geriausia drauge, kuri kiekvieną dieną praskaidrins jums nuotaiką ir privers jus plačiai nusišypsoti – tai puikus optimizmo „užtaisas“, kurio užteks ne tik jums patiems, bet ir aplinkiniams!