Pirkiniai / Paslaugos,  Visuomenė

Sutaupyti su siulautau.lt

Visais laikais, nesvarbu ar šildymo sezonas ar vasaros vidurys, ar laukiame Velykų ar Kalėdų,  visi žmonės ieško būdų apsipirkti kaip įmanoma pigiau. Pirkti daugiau, bet mokėti mažiau – vieniems tai atrodo nepasiekiama svajonė, kiti sugeba išties sutaupyti. Tad koks yra tas stebuklingas taupumo receptas?

Viena iš taupumo taisyklių, atkreipti dėmesį ne tik į tai kur perkame produktus, bet ir kaip juos perkame. Dažna klaida – pirkti spontaniškai, pvz., po darbų užsukus į parduotuvę nusipirkti duonos kepaliuko, iš parduotuvės išeinama su dviem pilnais maišeliais produktų, kurių nebuvo planuojama įsigyti ir galbūt net  nereikėjo.

Pagrindinė taupumo taisyklė – turėti pirkinių sąrašą, pirkti kartą per savaitę ir rinktis kur pirkti. Tinkamai pasirinkti parduotuvę padės visagalis internetas. Prieš einant apsipirkti parduotuvės interneto svetainėje reikėtų pasidomėti galiojančiomis  akcijomis bei siūlomomis nuolaidomis. Tai patvirtina ir įvairios apklausos – žmonės domisi kainomis, jas lygina, renkasi pigiau ir kur labiau verta vykti apsipirkti.

Tačiau tikrinti visų prekybos centrų informaciją gali atimti daug laiko. Tad puiki vieta ieškoti informacijos apie akcijas bei nuolaidas portalas siulautau.lt – geriausios akcijos tavo namams! Visos akcijos, visa visų didžiųjų prekybos centrų informacija vienoje vietoje. Siulautau.lt skelbiamos  didžiausių Lietuvos prekybos tinklų ir parduotuvių akcijos, naujienas, specialius pasiūlymus bei išpardavimus.  Jame taip pat skelbiami  rasti visų parduotuvių leidiniai. Didžiausias dėmesys šioje svetainėje skiriamas maisto ir pirmo būtinumo ne maisto prekėms, tokioms kaip higienos, kosmetikos ar buitinės chemijos produktai.

Produktai su ryškia etikete „nuolaida“ dar nereiškia, kad prekė – pigi. Akių lygyje lentynose išdėliojamos žinomos pagal reklamą prekės, kad vaikščiojant po parduotuvę, pirmiausiai žvilgsnis stabtelėtų būtent ties jomis. O apatinėse lentynose galima atrasti ir pigesnių, tegul ir mažiau žinomų prekių. Susigundyti ryškia, bet netikra nuolaida neleis išankstinis nuolaidų pasitikrinimas siulautau.lt tinklalapyje ir iš anksto apsisprendžiant ar sutaupysite perkant vieną ar kitą nuolaidos ženklu pažymėtą prekę.

Taigi, kai siulautau.lt  tiek daug viliojančių akcijų, nuolaidų – net ir patys išrankiausi pirkėjai suras priimtiną būdą kaip pasinaudoti galimybe apsiperkant išleisti mažiau.