Įvairenybės

Išsirinkime gerus kvepalus

Šiuolaikiniai kvepalai – tai meno kūrinys buteliuke. Galima sakyti, kad jums nerūpi, kaip žmonės rengiasi – tegu tik būna tvarkingi, galima sakyti, kad jums nerūpi, kaip žmonės kalba – jų galima neklausyti. Tiesa, negalima ignoruoti, kaip žmonės kvepia. Ilgai kvapo nesulaikysi. Taigi, pasirūpinkime, kad ir pačios ar patys gerai kvepėtume ir išsirinkime gerus, jums tinkančius kvepalus.

Prisiminkite, kokie kvapai jums patinka. Kai kurie žmonės mėgsta citrinos, kiti vanilės ar rožės kvapus. Visų pirma bet kokie kvepalai turi jums patikti ir asocijuotis su geromis emocijomis.

Įsitikinę, kad jus visada žavi tam tikras kvapas, keliaukite į kvepalų parduotuvę. Būtinai būkite nusprendęs ar nusprendusi, kiek pinigų ruošiatės šiam pirkiniui išleisti. Gali pasirodyti, kad jūsų mėgstamas ar madingas kvapas yra parduodamas brangiau nei jūs galėjote tikėtis.

Parduotuvėje pasitarkite su konsultantais. Kvepalų parduotuvėse dirba žmonės, kurie yra susipažinę su kvėpinimosi kultūra ir gali padėti įvairių poreikių turintiems klientams. Jie būna specialiai apmokomi.

Galvokite apie kvepalus taip pat, kaip apie muziką. Kiekvieną kvapą: ar tai būtų citrinos, apelsinų ar mėtų aromatas galima palyginti su muzikos nata. Aukštais, žemais ir vidutiniais tonais galima pavadinti ir kvapus.

Patikusius kvepalus išmėginkite. Užsipurkšite juos ant pulso taškų. Po dešimties minučių pajausite tikrąjį šių kvepalų aromatą. Įsitikinkite, kad jis jūsų neerzina ir tikrai jums patinka.

Išsirinkę kvapą, paprašykite priešingos lyties atstovo, kad įvertintų jūsų pasirinkimą. Kvepalai moterims turi patikti vyrams, o kvepalai stipriajai lyčiai turi žavėti moteris.

Skirtingi kvepalai naudojami skirtingu laiku. Neskoninga būti pasipurškus stiprų aromatą turinčiais kvepalais darbo vietoje ar per susitikimus, kurie vyksta dieną. Dienos metu verčiau naudoti lengvų tonų, vos užuodžiamus kvepalus. Tuo tarpu aštresnius pasilikite vakarui.

Galiausiai, nesusigundykite pirkti kvepalų iš nepatikimų parduotuvių ar asmenų. Iš pirmo žvilgsnio jie gali būti tokie pat geri ir turėti tokias pačias savybes, tačiau daugeliu atveju tai būna falsifikatai. Jie dažnai būna daug prastesnės kokybės nei originalas. Be to, kvepalų sudėtis niekada nebūna viešinama. Taigi, originalaus kvapo pakartoti neįmanoma.

kvepalai moterims