Įvairenybės,  Kultūra/Menas,  Visuomenė

3 erotiniai žaisliukai iš praeities

Senai senai, dar mūsų prosenelių laikais žmonės neturėjo interneto ir negalėjo kada tik panorėję „užmesti akį“ į nuogas merginas ar įsigyti erotinių prekių suaugusiems. Todėl dažnai meistrai darydavo įvairius niekučius pagal užsakymą. Štai keletas įdomiausių egzempliorių, kurie išgyveno iki mūsų laikų.

ant lovosErotiška muzikinė dėžutė. Lovos formos dėžutė turėjo prisukama mechanizmą, kuris grodavo romantišką muziką, o ant lovos buvo įtaisytos dvi figūrėlės (vyro bei moters), kurios grojant muzikai, judėdavo lyg lytinio akto metu. Šis antikvarinis „muzikinis instrumentas“ 2008 metai buvo parduotas aukcione už 1822 dolerius.

laikrodisErotiniai laikrodžiai. Dar prieš šimtą metų laikorodis buvo prabangos prekė. Dažnai kuriamas pagal užsakymą ir perduodamas iš kartos į kartą. Dažniausiai naudojami buvo kišeniniai laikrodžiai su atidaroma sienele. Tarp turtingų jūrininkų buvo itin paplitę laikrodžiai, po kurių ciferblatu slėpdavosi erotinis vaizdelis. Tokių erotinių prekių dažnai parsiveždavo ne vienas jūreivis, grįždamas iš tolimųjų plaukiojimų.

Džentelmeno žaisliukas. Nuo 19 amžiaus pradžios iki mūsų dienų išgyveno ir vienas kiek egzotiškesnis žaisliukas. Tai miniatiūrinė kalėjimo kamera, kurioje yra uždaryta moteris (Amerikos indėnų čiabuvė) ir ją saugo du kareiviai. Atidarius dėžutę galima mėgautis visais pikantiškais moters kūno išlinkimais. Mechanizmas buvo padarytas taip, kad atidarant dėžutę judėjo ir moters ranka, todėl atrodė lyg jis nusirenginėtų. Skirtingai nei du aukščiau išvardinti erotiniai niekučiai, šis neturėjo jokios kitos paskirties ir buvo skirtas tik tam, kad juo grožėtis ir parodyti draugams.

saugo

Bet koks viešas nuogumo demonstravimas buvo laikoma nekrikščionišku elgesiu bei blogo tono ženklu. Bet vyrai yra vyrai ir pasimėgauti panašiais niekučiais visada mėgo. Ypač smagu, kuomet tokį erotinį žasiliuką galima laikyti ant savo rašomo stalo ir namų šeimininkė net nenutuokia, kas iš tikrųjų yra čia padėta. Panašių triukų su paslėptomis nuogybėmis imdavosi ne tik pavieniai džentelmenai, bet ir muziejai. Britų muziejus pridengdavo kai kuriuos eksponatus iš Azijos, tačiau privačių kolekcijų demonstavimo metu, kiekvienas galėjo žvilgtelėti kiek įdėmiau. Pirkliai šią metodiką naudojo, kuomet eksportuodavo seksualias statulėles iš Nepalo, nes bet kokio nuogumo demosntravimas buvo uždraustas.