Laisvalaikis / Pomėgiai

Pozityvumo viršūnė arba 10 faktų, kodėl užsitęsusi žiema nėra jau taip blogai

madinga šį pavasarįViena pagrindinių šių dienų temų neabejotinai yra užsitęsusi žiema. Šiandien skaičiau, kad ji nesitrauks dar bent savaitę. Bandau ieškoti priežasčių: galbūt per mažai blynų suvalgėme per Užgavėnes, galbūt per mažai dainavome, o gal esame pernelyg svetingi, kad jai čia taip patinka? Retoriniai klausimai, į kuriuos nėra atsakymų.

Bet laikausi tokios taisyklės, kad į kiekvieną dalyką gyvenime reikia žiūrėti pozityviai, todėl sugalvojau 10 priežasčių, kodėl užsitęsusi žiema nėra jau taip blogai (žodžio gerai rašyti vis dėlto nedrįstu)

  1. Pats paprasčiausias džiugesys yra tai, kad atsižvelgiant į visus pradžios ir pabaigos dėsnius, turėsim vasarišką, ilgą ir saulėtą rudenį. Jei pavasaris ir vasara ateis vėlai, tai ir išeis vėlai (arba mes pasistengsime, kad jie pasiliktų kuo ilgiau)
  2. Belaukdami taip labai vėluojančio pavasario, prikūrėme milijonus planų ką veiksime kai atšils, todėl neabejoju, kad ši vasara bus viena įspūdingiausių, įsimintiniausių ir pašėlusi kaip niekad.
  3. Juk jau taip norite pasipuošti lengvais ir plonais drabužiais, todėl vasarinis garderobas sukomplektuotas iki tobulybės ir tik laukia progos, kai bus ištrauktas iš spintos. Taigi, net neabejoju, šį pavasarį būsite pačios gražiausios.
  4. Šis pavasaris beveik visus privertė pagalvoti apie pasaulinį klimato atšilimą, nes, kaip daugelis sako, jau niekada NIEKADA tokių nesąmonių gamtoje nebuvo. Atvirai pasakius, manau, kad buvo, bet apie klimato kaitą susimąstėme visi.
  5. Nors dauguma žmonių entuziazmu netrykšta, bet kelios žmonių kategorijos laimingos kaip niekada: pirštinių, kepurių, arbatos, kakavos, slidžių ir rogių pardavėjai, ledo skulptūrų gamintojai ir pan.. Pasidžiaukime už juos, juk mums gera kai kitiems gera.
  6. Prailgėjo laikotarpis laikytis dietos. Juk beveik kiekviena iš mūsų prieš pavasarį nori atsikratyti tų nelemtų žieminių kilogramų. Šiais metais galėjome pamiršti visas greitąsias ir nesveikąsias dietas ir lėtai bet užtikrintai pamesti visus užsilikusius riebaliukus.
  7. Išsiaiškinome, kad ir gamta turi puikų humoro jausmą- nepamiršo balandžio 1-osios ir nepraleido progos papokštauti su mumis visais
  8. Kita žiema bus tiesiog juokų darbas, gali būti, kad net nepastebėsim, kaip ji praeis. Kas tie trys mėnesiai, mirkt mirkt ir jau nebėra. Taigi tai puiki investiciją į ateitį (beldžiu tris kartus į stalą, kad tik neprisikalbėt)
  9. Supratome, kokie laimingi esame todėl, kad negimėme Šiaurės ašigalyje ir dar labiau mylime Lietuvą už tai, kad ji nėra Šiaurės ašigalis.
  10. O tame pačiame ašigalyje džiaugiasi pingvinai, baltosios meškos, ruoniai ir kiti šiauriečiai gyvūnai. Tikėkimės, kad bent šiais metais ledynai tirpo mažiau.

Tai štai, geriausias įrodymas, kad net ir toks dalykas kaip iki begalybės užsitęsusi žiema kažkam gali būti geras. Taip ir jūsų gyvenime, net pačiose sudėtingiausiose situacijose yra tas saulės spindulys, kuris ištrauks jus į viršų.