Medicina / Sveikata

4 patarimai vykstantiems atostogauti

Natūralios lietuviškos duonos traškučiai „Bon chance“ keturių skonių, jie puikiai tinka numalšinti alkiui iškylaujant, keliaujant ar tuomet, kai nesinori gaišti laiko maistui gaminti.

Natūralios lietuviškos duonos traškučiai „Bon chance“ keturių skonių, jie puikiai tinka numalšinti alkiui iškylaujant, keliaujant ar tuomet, kai nesinori gaišti laiko maistui gaminti.

Tikriausiai svarstote, ką naujo čia dar galima patarti? Palapinė, miegmaišis ir žvakė nuo uodų. Bet šį kartą ne apie tai. O apie kiekvieno kelionėje už maistą atsakingo žmogaus galvos skausmą: pirkinių krepšelį, kai atostogų keliauja šeima, draugų būrys ar ramybės ieškantis žvejys. Užkandžiai gali būti natūralūs

Pirmiausia tiems, kurie keliauja kartu su brangiausiu turtu – vaikučiais. Kiekviena mama žino – dėl vaikučių daiktų sąrašas „privalai pasiimti“ gerokai pailgėja. Ir dar – jie nuolat nori užkandžiauti. O jums galva plyšta vien nuo minties apie spalvotus pakelius ir saldainius, kurie liežuvį nudažo mėlynai. Be to, internete perskaitėte, kad raide E žymimi priedai baisybių baisybė. Maža gudrybė – pasiūlykite vaikams duonos traškučių. Taip, natūralios lietuviškos duonos traškučių, be jokių dirbtinių priedų. „Duonos traškučius „Bon chance“ sukūrėme ieškodami gardaus ir sveiko produkto kiekvienam – nuo jauniausio iki seniausio“, – sako kepyklos „Gudobelė“ technologė Živilė Ivanauskienė. Tai puikus užkandis, turintis naudingų maistinių savybių.

Pietūs gamtoje

Pasiekę kelionės tikslą ir įsikūrę, tikriausiai, susikursite laužą. Kažkas yra pasakęs, kad ugnies liepsna vienas iš tų dalykų, į kuriuos niekada nepabos žiūrėti. Tik ne tada, kai pilvas gurgia, o mintys sukasi apie šaldytuve paliktą kepsnį. Reikia kažko greito ir paprasto. Sriuba? O gal paprasčiausias buljonas? Bet nesinori srėbti vien tik vandens? Išeitis paprasta – jį taip pat galite pagardinti duonos traškučiais, nereikia atskirai pirkti duonos ar bulvių. „Duonos traškučius „Bon chance“ pagardinome keturių skirtingų skonių prieskoniais – česnakais, sūriu ir česnakais, saliamiu ir jalapeno pipirais – tad patinkantį skonį išsirinks ne tik tradicinės duonos su česnaku gerbėjai, bet ir mėgstantys valgyti aštriau“, – pasakoja Ž. Ivanauskienė.

Ne tik vaikams ir šeimininkėms

Šis patarimas tiems, kas neįsivaizduoja iškylos be alaus. Ar jūs žvejys, kuris ilsisi valtelėje vidury ežero, ar rūpestingas tėtis, ar vakarėlio siela – prie šio gėrimo užkandžiauti norisi visiems. Paprasčiausias variantas – atsidaryti užkandžių pakelį ir nebesukti galvos nei dėl paruošimo būdo (nereikia nieko pjaustyti, kepti ar virti), nei dėl to, kad valgote maistą, kurio sudėtyje dauguma ingredientų prasideda raide E. „Duonos traškučiai – tarsi mūsų mėgstama kepta duona, tik juose mažiau riebalų, tad neteks nerimauti, jei norėsite suvalgyti dar vieną ir dar vieną, ir dar vieną…“, – tikina kepyklos „Gudobelė“ technologė. Jei poilsiaujate gamtoje, tikriausiai, norite pabėgti nuo miesto rutinos. Tad ir pusryčiams galite rinktis ką nors šiek tiek labiau neįprasto nei sumuštinis. Gal salotas? Juk daržoves valgyti sveika visiems, o ypač vasarą. Kažkas raukosi, kad salotos – lyg netikras sveikas maistas. Paskutinis patarimas būtent taip manantiems: pabandykite salotas paskaninti duonos traškučiais. Kiek neįprasta? Bet naujovės – mūsų gyvenimo variklis.