Pirkiniai / Paslaugos

5 vyrams svarbūs aksesuarai

Pakalbėkite apie vyrus, kurie nėra linkę valandų valandas kasdien praleisti rūpindamiesi savo išvaizda. Trumpiau tariant – daugumą vyrų. Skirtingai nei moterys, kurios nuolatos stengiasi atrodyti stilingai ir madingai, vyrų stilius įprastai būna paprastas ir pernelyg neišsiskiriantis (dažniausiai aprangos pasirinkimai būna klasikiniai). Būtent tuomet vyriški aksesuarai vaidina svarbiausią vaidmenį. Jie gali pagyvinti vyro stilių ir padėti išsiskirti. Tai labai svarbu, jei nenorime skirti daug laiko kasdieniam savo įvaizdžio formavimui.

Ir nors apranga gali išlikti klasikine, egzistuoja keli aksesuarai, kurie gali pabrėžti vyro asmenybę ir gerokai pakeisti bendrą įvaizdį, t.y. kokybiškas odinis diržas, kaklaraištis, sąsagos, piniginė ir kortelių dėklas.

Odiniai diržai

Įprastai diržas yra neatsiejama kiekvieno vyro įvaizdžio detalė. Tačiau labai svarbu, kad būtų pasirinktas kokybiškas odinis diržas. Ne tik todėl, kad tai yra ilgaamžis pasirinkimas, tačiau taip pat ir labai prabangus bei tinkamas aksesuaras.

Kaklaraiščiai

Kaklaraištis padeda vyrams atrodyti klasiškai. Tačiau jie taip pat gali ir sugadinti norimą bei patinkantį įvaizdį. Būtent todėl kaklaraiščio įsigijimui reikėtų skirti labai daug deramo dėmesio, derinant jį prie turimų kostiumų, švarkų ir marškinių.

Sąsagos

Sąsagas turėtų turėti kiekvienas vyras – ypač tuomet, jei neretai tenka lankytis įvairiuose verslo susitikimuose. Nors tai yra labai smulkios ir nedidelės aprangos detalės, vis dėlto jų reikšmė įvaizdžio kūrime yra labai didelė.

Vyriškos piniginės

Vyriškos piniginėsBene kiekvienas vyras savo kišenėje visuomet nešiojasi piniginę. Todėl vyriškos piniginės tampa neatsiejamomis įvaizdžio detalėmis, kurios ne tik akcentuoja mūsų pasirinktą stilių, tačiau taip pat tampa labai praktišku pasirinkimu.

Kortelių dėklai

Pastaruoju metu dauguma iš mūsų turime labai daug kreditinių, debetinių, nuolaidų ir vizitinių kortelių. Įprastai jų kiekis didėja geometrine progresija. Nepaisant to, kad kai kurias iš jų naudojame labai retai, niekada negalime žinoti kur ir kada mums prireiks tam tikros kortelės. O tai reiškia, kad pravartu jas visas turėti su savimi. Todėl peržiūrėkite kortelių dėklų modelius ir pasirinkite tą, kuris puikiai derės prie jums patinkančios aprangos detalių.