Laisvalaikis / Pomėgiai

Į Druskininkus – atsipalaiduoti ir pasidžiaugti vandens teikiamais malonumais

Druskininku vandens parkasDruskininku vandens parkas – vieta, kasmet į šį kurortinį miestelį pritraukianti daugybę lietuvių
ir šalies svečių iš užsienio. Tai ne tik baseinų kompleksas, bet ir aukštos klasės spa centras, puikus viešbutis ir kiek kitokio pobūdžio, ne vandens, pramogos, pavyzdžiui, boulingas, stalo tenisas, žaidimų automatai ir kita. Jaunimas įvertins parke organizuojamus vakarėlius, o vyresnio amžiaus, poilsio išsiilgę lankytojai – gydomąsias procedūras, masažus, trumpai tariant, visus išskirtinius spa malonumus. Vandens parkas, esantis druskininku teritorijoje, nepaliks abejingų nei pavienių svečių, nei porų ar šeimų, galinčių praleisti laiką įvairiai, smagiai ir komfortabiliai.

Poilsis viename pagrindinių Lietuvos kurortų

Druskininkai – vienas gražiausių Lietuvos kurortų. Tiesa ta, kad miestelio įžymybė – vandens parkas, tačiau čia yra ir daugybė kitų puikių vietų, kurias verta pamatyti, lankantis Dzūkijoje. Tai ir gruto parkas, ir druskininku gydykla. Atvykusiems ir apsistojusiems Druskininkuose ilgesnį laiką turėtų patikti ne tik specializuotos poilsio vietos, bet ir pasivaikščiojimai Nemuno pakrantėmis, žavingais miškeliais ir parkeliais, aplink miestelio centre esantį ežerą. Galiausiai, ir pats žymusis druskininku vandens parkas, kaip jau minėta, nėra vien pastatas, pilnas baseinų ir sūkurinių vonių. Tai vieta pailsėti ir atsigauti nuo miesto šurmulio, pataisyti sveikatą ir pasilepinti estetinėmis procedūromis. Kalbant apie viešnagę čia, druskininku vandens parkas kainos atžvilgiu, nėra brangus. Kaip ir kiti vandens parkai Lietuvoje, pavyzdžiui, vichy vandens parkas, tai daugelio kišenei prieinama pramogų vieta. O tiems nuolaidų medžiotojams, kuriems aktualus kiek pigesnis laisvalaikis, galima pasakyti keturis žodžius – druskininku vandens parkas akcija – ir jie tarpusavyje puikiai dera. Taip, akcijos čia taikomos dažnai. Be to, apsilankymo kaina priklauso ir nuo savaitės dienos, paros meto, tad kažką sau tinkamo ras visi: ir kuklesnes pajamas gaunantys lietuviai ir tie, kurie gali sau leisti šiek tiek daugiau prabangos.

Gydo ne tik vanduo

Druskininku įžymybės ilgą laiką buvo mieste esančios sanatorijos, pritraukdavusios daugybę poilsiautojų ir besigydančių žmonių. Čia visad didelis dėmesys būdavo skiriamas ne kurioms nors kitoms, bet būtent vandens procedūroms. Ir visai ne be reikalo. Atrodo, druskininku vandens parkas tęsia šias tradicijas. Tai išties labai naudinga – poilsis vandenyje. Ir ne tik poilsis, bet ir gydymas baseinuose, specialiose voniose. Čia atliekama ir reabilitacija po traumų, avarijų, kaulų lūžių, sąnarių ligų, ir stiprinamas kūnas, raumenys, imunitetas, galiausiai, visa žmogaus sveikata bendrai. Taigi, vanduo ne tik gydo, bet ir atpalaiduoja, o tai šiais streso laikais yra labai svarbu. Visiems būtų naudinga bent retkarčiais savaitei ar dviems pabėgti į ramų miestelį, kuriame ne tik gausu gamtos, bet ir kokybiškų poilsio vietų. Beje, Druskininkuose galima išsimaudyti ne tik viename iš daugybės baseinų, esančių sanatorijose, gydyklose ar vandens parke, bet ir ežeruose, tvenkiniuose. Tai gali nuostabiai atgaivinti, suteikti naujų jėgų, padėti pradėti sveikesnį, ramesnį, gražesnį gyvenimą. Tiesa ta, kad gydo ne tik Druskininkuose esantys natūralūs ir dirbtiniai vandens šaltiniai, bet ir aplinka – pušynai, jau minėti parkai ir miškeliai. Niekas neišdrįs ginčytis su tuo faktu, kaip malonu įkvėpti tyro oro be išmetamųjų dujų ar miesto fabrikų dūmų priemaišų. Druskininku vandens parkas kaip tik yra yra įsikūręs vietoje, kur aplink ne pilka, bet žalia, kur galima pasivaikščioti tikrais takais, o ne cementu, o ir mašinų žymiai mažiau nei sostinėje ar kituose didžiuosiuose miestuose. Tai parkas parke ir laisvalaikis čia tikrai unikalus.