įtempiamos lubos
Būstas

7 gudrybės, kaip sukurti įsimintiną šviesių atspalvių interjerą

Šviesus interjeras beveik visada yra orumo ir elegancijos, būties lengvumo sinonimas, o kokiu stiliumi nėra taip svarbu. Jei jis turi „teisingą“ rėmą, be kurio jis gali tapti beveidis. Kaip pabrėžti prislopintą šviesos diapazoną ir subtilius atspalvius? Gal panaudoti šviesias lubumenas.com įtempiamas lubas ar pasitelkti kitą techniką? Pakalbėsime šiame straipsnyje.

Pridėkite tamsią grafiką

Ryškiausias, bet ne mažiau įspūdingas sprendimas – šviesių fono atspalvių derinimas su kontrastingai tamsia ir didelės tekstūros grafika. Kreminiai erdvūs atspalviai visada elegantiškai pabrėžia ornamentus. Metaliniai šviestuvai, grakščios baldų kojelės, paveikslų rėmai gali veikti kaip tamsūs siluetai. Kilimėlis su patraukliu grafiniu atspaudu atrodys labai naudingai.

Pasirinkite tinkamus atspalvius

Šviesiems interjerams, ypač vienspalviams ir faktūriniams, reikalinga kruopščiai apgalvota apšvietimo sistema. Perkant dažus sienoms, patariu atkreipti dėmesį į tą patį atspalvį natūralioje ir dirbtinėje šviesoje. Dienos šviesoje tonas gali būti švarus ir gaivus, tačiau naudojant elektrinį apšvietimą jis turėtų įgyti šešėlių ir tapti ramesnis, o ne „nešvarus“. Tai labai svarbi kokybė visai beveik baltai paletei.

Sluoksniuokite tekstūras

Netgi tas pats šviesus atspalvis ant objektų su skirtingos paviršiaus tekstūros atrodys kitaip. Jei kuriate daugiasluoksnį interjerą, renkatės artimo diapazono objektus, būtinai paįvairinkite juos faktūromis. Dėl šio požiūrio interjero suvokimas bus holistiškesnis. Pavyzdžiui, vienspalvė svetainė niekada neatrodys be bruožų, net jei ji nuo grindų iki lubų yra kreminės smėlio spalvos.

Pridėkite patrauklų dekorą

Turėdami lengvą, erdvų sienų, lubų ir baldų pagrindą, pabandykite pakeisti 2–3 akcentų atspalvius mažesniuose objektuose. Detaliai derinkite raštus ir spaudinius, pridėkite paveikslus ar plakatus prie sienos, neįprasto architektūrinio ar dekoratyvinio dekoro. Diskretiška fono spalvų schema padės šiems elementams išsiskirti ir sukurti wow efektą. Jei pritaikysite tokius kontrastingus elementus, interjere atsiras ne tik atkaklumas, bet ir drama. Kartais tai yra būtent tai, ko reikia.

Nekreipkite dėmesio į vieną spalvų grupę

Jei jums patinka ramus, šviesus interjeras, bet jūsų atrodo monotoniškas, ieškokite tinkamų gretimų spalvų. Ramių spalvų pasaulyje yra šimtai atspalvių: šviesiai alyvuogių, kriauklės spalvos, sidabro pilkumo, pastelinės violetinės, dangaus mėlynumo, žaliosios arbatos ar nimfos šlaunies atspalvio. Sukomponuokite keletą jų ir kartu su tekstūra gausite itin subtilų ir įvairiapusį interjerą.

Padidinkite kontrastus vietoje

Negyvenamose patalpose galite saugiai „pasukti“ kontrastą su didele galia. Tai gali būti kontrastingos plytelės vonioje, netikėtai ryški kabykla koridoriuje ar turėklai balkone. Paslaptis ta, kad tokiuose „praeinamuose“ kambariuose tikrai nepavargsite nuo spalvos, tačiau po pagrindinės šviesios interjero masės jos ypač džiugins akį.

Įsigykite porą puošnių dalykų

Galite suteikti interjerui charakterio raminančiomis šviesiomis spalvomis, papuošdami jį drąsiu daiktu. Fotelis su dygsniuotu apvalkalu, keistos skulptūros formos sodintuvas, narvelio su paukščiais formos lempa, rutulio formos toršeras arba kėdės su meistriškai raižytomis atlošais. Ir tai tik pora išgalvotų idėjų: tegul jūsų fantaziją riboja tik kambario stilius ir noras eksperimentuoti.

Informacijos šaltinis: https://lubumenas.com