Pirkiniai / Paslaugos

Akcijos

Akcijos, o tiksliau „akcijinės“ prekės yra tai, į ką mūsų žvilgsnis nukrypsta pirmiausiai, kai mes vos įžengiame į bet kokią parduotuvę ar prekybos centrą. Kitaip ir negalėtų būti, juk žmogaus turi instinktą gauti kuo didesnę naudą už kuo mažesnes išlaidas. Jau neverta užsiminti apie tai, kad šiuo metu pasaulyje vyraujanti ekonominė krizė tik paaštrina šį natūralų instinktą.

Noras taupyti tampa vis didesnis ir didesnis. Tačiau ar visi žinome kaip ą padaryti? Be abejo, žinome. Buvome priversti išmokti „susiveržti diržus“ kiekvienoje kasdienio gyvenimo srityje.  Akcijos – bene pats patogiausias įrankis piniginėje išsaugoti kelias šimtines per mėnesį. Atrodytų neįtikėtina suma, bet ar tikrai? Jeigu apsiribosime vien tik prekybos centrų siūlomomis akcijomis, vargu ar sutaupysime tokį kiekį pinigų. O kaip būtų, jei taupytume ne tik pirkdami maistą bei buities reikmenis? Jeigu per pus mažiau mokėtume ir už kitas, mūsų poreikius tenkinančias, paslaugas, tokias kaip kirpykla? Galbūt ką nors dar ir nustebinsiu pasakydamas, kad tokios akcijos yra realybė.

Ne tik, kad realybė, bet dar ir labai aktuali šių dienų naujovė. Ne gana to, kad šios akcijos egzistuoja, jas dar ir galima rasti vienoje vietoje. Pabandykite spėti kur. Be abejo, internete! Viskas ką geriausio mums siūlo pasaulis yra internete. Na, o jeigu konkrečiau, tai visos akcijos yra talpinamos grupinių pirkimų portaluose ir vadinamos kasdieninėmis. Į šiuos tinklapius akcijas patalpinti gali ne bet kas, todėl galime būti užtikrinti, kad juos aplankę rasime tik pačius patraukliausius tos dienos pasiūlymus.

Akcijos yra tokios patrauklios, kad sunku joms atsispirti. Patys pagalvokite, kuris iš mūsų atsisakytų 50%, 70% ar net 90% nuolaidos plaukų kirpimui ar dviejų asmenų poilsiui Palangos viešbutyje. Neatsirastų nei vieno. Tad, tie kas dar nesinaudoja kasdienių pirkimų portalais, pats laikas juos aplankyti.