El. Parduotuvės,  Pirkiniai / Paslaugos

Akiu seseliai – ir kas dieną, ir švenčių proga

akiu seseliaiKai kuri kosmetika tinka tik kiekvienos dienos pasipuošimui, o kai kuri gerai atrodo tik ruošiantis į šventes. Tačiau net ir labiau su šventėmis siejami akiu seseliai puikiai tinka abejomis progomis. Viskas, ko reikia, tik tinkamai pasirinkti spalvą ir ryškumą.

Šventėms galima rinktis ir labai ryškų makiažą, todėl puikiai tiks įvairiausios spalvos ir atspalvių akiu seseliai, tiek žali, raudoni, tiek ir mėlyni ar net elektriniai – viskas priklauso nuo Jūsų ir nuo Jūsų aprangos, prie kurios bus bandoma priderinti akių makiažą. Be to, šiuo metu gana madinga puošti ne tik akis, bet ir skruostus, šiek tiek išeiti už akių, taip pabrėžiant savo makiažą ir akis. Žinoma, ne kiekvienai šventei tai tinka, tačiau yra progų ir vakarėlių, kurių metu toks makiažas tikrai sulauks daug teigiamos reakcijos. Bet kuriuo atveju, verta suprasti, kad gražiai ir išskirtinai pasidažyti nėra labai jau lengva, netgi vertėtų pamąstyti apie profesionalaus visažisto pagalbą, ypač jei šventė labai svarbi (išleistuvės, vestuvės ar ypatingai svarbus jubiliejus).

Paprastesnėms šventėms vis tiek tinka ryškūs akiu seseliai, tik galbūt nebūtini įvairūs blizgučiai ar išėjimas „už ribų“. Jei nenorite, kad Jūsų makiažas labai kristų į akis, ryškių spalvų verta atsisakyti, tada geriau rinktis pilkesnius atspalvius (pilkšvus, žalsvus ar melsvus akių šešėlius).

Kasdieninis makiažas turėtų būti neįkyrus. Tai yra, čia vertėtų vengti labai ryškių atspalvių, o verčiau dairytis į tamsesnes spalvas, tarp kurių jau minėti pilkšvi ar žalsvi atspalviai. Be to, labai puikiai galima priderinti ir šviesiai mėlynus akių šešėlius. Nepriklausomai nuo norimos spalvos, vertėtų atsižvelgti ir į savo aprangą bei bandyti suderinti atspalvius.

Visai nesvarbu, kokios spalvos ar atspalvių kosmetiką rinksitės, akiu seseliai turi būti geros kokybės, nealergizuojantys, kadangi akys yra labai jautrios ir gali būti greitai pažeidžiamos, o alerginė reakcija gali iššaukti ir daugybę šalutinių poveikių, dėl kurių tikrai neatrodysite gražiai. Taigi, pagalvokite, rinktis pigesnę ar rinktis kokybiškesnę kosmetiką.

Nors daugelio pasirinkimą labai riboja kaina, galime nudžiuginti. Jau kurį laiką akiu seseliai leidžia sutaupyti jei yra perkami internetu, o ne įprastose parduotuvėse. Dairydamiesi interneto parduotuvėse ir iš jų pirkdami kosmetiką per metus galite sutaupyti bent keliems vizitams pas visažistą, o kas svarbiausia, Jūs visiškai neprarasite kokybės, nes kosmetika internetu tokia pat kokybiška kaip ir perkant ją bet kurioje kitoje prekybos vietoje.