Laisvalaikis / Pomėgiai

Aktyvus poilsis

Surenkite pikniką. Mėgaukitės gražiomis pavasario, vasaros ir rudens dienomis. Pirma, ką reikės padaryti tai surasti gražią vietą, peržiūrėti orų prognozę ir pakviesti žmones. Tradicinės pikniko vietos yra šalia ežerų ar parkuose. Paprašykite visų dalyvių atsinešti savo gamybos patiekalų, o pats pasirūpinkite, kad būtų pakankamai vienkartinių indų: lėkščių, stiklinių, šakučių ir peilių. Jei keliaujate prie ežero, pasiimkite uodus atbaidančių priemonių. Populiariausi piknikų patiekalai yra sumuštiniai, mišrainės, sausainiai ir sultys.

Surenkite žygį. Žygių būreliai ir klubai mielai jus priims ir už mažą mokesį pasidalins savo medžiaga apie žygių maršrutus jūsų namuose. Be to, žygis yra puikus būdas pabendrauti su šeimos nariais, su kuriais darbo dienomis susitinkame vis rečiau. Nereikia bijoti, kad žygis jus išsekins ir truks mažiausiai kelias dienas. Maršrutą renkatės patys, todėl galite trukti tiek, kiek galite. Be to, jūsų laukia daug gražių akimirkų, todėl nepamirškite pasiimti fotoaparato.

Jei vaikščioti nemėgstate, galite rinktis žygį dviračiu. Nors aktyviausi dviratininkai nuolat skanduoja, kad Vilniuje nėra dviračių takų ir tai daugeliu atveju yra tiesa, su dviračiu, kur pasivažinėti vis dėl to yra. Vilniuje galite aplankyti Verkių parką, nuvažiuot iki Žaliųjų ežerų, Valakupių. Jei galite skirti visą dieną nuo ryto iki vakaro išsiruoškite į kelionę iki Kernavės. Tai tik keletas vietų Vilniuje. Tikiu, kad pasidomėjus panašių vietelių galima atrasti aplink kiekvieną miestą.

Kitas geras pasirinkimas nemėgstantiems vaikčioti ir net minti pedalų yra plaukiojimas baidarėmis. Egzistuoja daugybė firmų ir kaimo sodybų, kurios užsiima baidarių nuoma. Ar kada esate matę, kaip Vilnius atrodo plaukiant Vilnele ar Nerimi? Būtent plaukdamas baidare gali išbandyti savo jėgas irkluojant šiose upėse.

baidarių nuoma

Galiausiai galite visas šias veiklas apjungti. Įsivaizduokite dieną, kai užlipate ant dviračių, nuvažiuojate iki upės, sėdate į baidarę. Nuplaukiate iki sutarto taško ir ten organizuojate pikniką ir galiausiai keliaujate iki namų ar sutarto taško iš kur jus paims pėščiomis. Manome, tai būtų puikus laisvalaikio praleidimo būdas. Žinoma, labai svarbu ir kompanija su kuria išsiruošėte į tokį žygį.