Automobiliai / Motociklai

Akumuliatoriu supirkimas kainos

Kaip išsirinkti naują akumuliatorių ir ką daryti su senuoju?

Akumuliatoriu supirkimas kainosBe akumuliatoriu neužsivestų nė vieno iš mūsų automobilio variklis. Tačiau ar žinote, kaip tinkamai pasirūpinti savo akumuliatoriumi? Kaip galite prailginti jo gyvavimo trukmę, kad nepradėtų rūpėti akumuliatoriu supirkimas kainos ir keisti savojo akumuliatoriaus nauju anksčiau laiko? Pateiksime jums naudingos informacijos, kaip išsirinkti naują akumuliatorių ir kokios dabar vyraujančios nebenaudojamų akumuliatorių supirkimo kainos Lietuvoje.

Kaip išsirinkti akumuliatorių?

Automobilių meistrai ir transporto inžinerijos specialistai įvardina tris svarbiausius kriterijus, renkantis akumuliatorių:
• Akumuliatoriaus dydis.
Akumuliatorius turi būti lengvai pritvirtinamas jūsų automobilyje, kitu atveju, pasitaikius kliūčiai, jis gali iššokti iš savo vietos. Per didelis akumuliatorius paprasčiausiai netilps, o per mažas greičiau susidėvės ir sukels jums nepatogumų žiemą.
• Akumuliatoriaus talpa.
Jeigu norite, kad akumuliatoriu supirkimas jums netaptų aktualus, turėtumėte atkreipti dėmesį į jūsų automobilio gamintojų nurodytą talpą – naujojo akumuliatoriaus parametrai neturėtų būti žemesni.
• Akumuliatoriaus klasė:
o Premium
Šios klasės akumuliatoriai pasižymi didesne talpa ir srove, todėl yra tinkami automobiliams, kuriuose yra daugiau papildomos elektroninės įrangos. Jeigu jūsų automobilyje elektroninės įrangos išties yra daug, nesugalvokite pirkti žemesnės nei Premium arba Standart klasės akumuliatoriaus, nes jis jums ilgai netarnaus ir teks jį išmesti arba domėtis, kur palankiausias akumuliatoriu supirkimas kainos.
o Standart
Tokios klasės akumuliatoriai yra bene patys populiariausi Lietuvoje. Jie skirti paprastiems automobiliams, su kuriais važinėjama įprastomis sąlygomis.
o Ekonominis
Ekonominės klasės akumuliatoriai pigesni, skirti senesniems automobiliams be papildomos elektroninės įrangos.
o Nežinomos firmos
Tokie akumuliatoriai – pats pigiausias variantas. Tačiau ar patikimas? Jiems suteikiamas itin ilgas garantinis laikotarpis už labai mažą kainą, tačiau dažnai suklastojami akumuliatoriaus parametrai, o ir pats akumuliatorius ilgai greičiausiai nelaikys. Nerekomenduojama rinktis nežinomų firmų akumuliatorių, kad anksčiau laiko netektų domėtis, kiek kainuoja akumuliatoriu supirkimas siauliuose ar bet kokiame kitame mieste.

Ką turėtumėte daryti, kai jau išsirinkote ir įsigijote naują akumuliatorių? Patartina jį iškart pakrauti apie 5 valandas. Tai atlikus akumuliatorius veiks ilgiau ir jums neteks anksti domėtis kokia kaina šiuo metu vyksta akumuliatoriu supirkimas.

Akumuliatorių supirkimas

Nebenaudojami švino rūgšties automobilių akumuliatoriai yra viena iš nuodingiausių atliekų, kuri turi būti tinkamai pašalinta. Tokie akumuliatoriai, kaip ir baterijos, surenkami ir perdirbami – 97 % perdirbtų akumuliatorių vėl grįžta į rinką, tad paklausus ir jų supirkimas. Jus domina naudotų akumuliatoriu supirkimas kaune? O gal aktualus akumuliatoriu supirkimas panevezyje? Žinokite, kad visoje Lietuvoje vyrauja pakankamai nusistovėjusios nebenaudojamų akumuliatorių supirkimo kainos. akumuliatoriu supirkimas kaina 2014 siekė 2 litus už kilogramą, o 2015 m. ji dar šiek tiek pakilo ir dabar yra 2.10 Lt (arba 0.61 euras). Pavyzdžiui, 2008 m. peugeot 406 akumuliatoriu supirkimas buvo 1.5 Lt už kilogramą, vėliau kilo iki 2.00 Lt. Šiuo metu Lietuvoje jūs galite parduoti akumuliatorių brangiausiai, nes supirkėjai siūlo vieną iš didžiausių supirkimo kainų.

Galima daryti išvadas, jog perkant naują akumuliatorių, svarbiausia pasirinkti tinkamą jo dydį ir talpą. Žinoma, svarbu išsirinkti ir būtent jūsų automobiliui tinkančią akumuliatoriaus klasę, kad vėliau netektų apgailestauti dėl anksčiau laiko nustojusio veikti akumuliatoriaus. Patariama nepirkti nežinomų firmų akumuliatorių, kad neišmestumėte savo pinigų veltui – geriau jau iš karto investuoti į patikimą prietaisą, kuris tarnaus ilgai. Ketindami parduoti seną akumuliatorių, visada pasidomėkite koks dabar yra akumuliatoriu supirkimas kainos, nes kainos rinkoje dažnai kinta. Tačiau jeigu jus domina akumuliatoriu supirkimas vilniuje kainos praktiškai nesiskirs ir kituose miestuose.