Laisvalaikis / Pomėgiai

Anekdotai

Neseniai mokslininkai ir psichologai grupė nusprendė išbandyti ir sužinoti, kas juokingas anekdotai pasaulyje buvo . Tai buvo akivaizdžiai bus sunki užduotis, kaip du žmonės kada nors tikrai sutinku apie tai, kas juokinga ir kas ne – ypač kai jie yra iš skirtingų šalių .

Tam tikrais būdais, tai yra keista. Pasakojama anekdotai , kartu su pasakoja istorijas ( kuri yra panaši veikla ) , yra viena iš dažniausių ir plačiai veiklą visame pasaulyje. Visos šalys , Visos kultūros , visos kalbos turi savo anekdotus. Skirtingai pasakoja istorijas , tačiau, anekdotai kartais ne juokinga ar dažnai visiškai nesuvokiamas žmonių, kurie nėra dalis tos kultūros .

Kai kurie dalykai nesikeičia – daug anekdotų iš viso pasaulio kaip pasijuokti iš žmonių, kurie yra kvailas, arba kartais žmonės institucija. Anekdotai aikštelė yra apie tabu – anekdotai gali būti kalbėti apie dalykus, kurie įprastai ” mandagiai ” visuomenės mes nesame leidžiama paminėti būdas . Problema , žinoma, yra tai, kad žmonės institucijos ar tabu , pavyzdžiui, pakeisti iš šalies ir iš kultūros į kultūrą .

Šiaip ar taip, po metus trukusių rimtų akademinių apklausos duomenimis, čia yra pokštas , kuriuose ekspertai nusprendė buvo juokingas pokštas pasaulyje :

Du medžiotojai į mišką . Vienas iš jų patenka į žemę. Jis neatrodo, kad būti kvėpavimas, jo akys užmerktos . Kitas medžiotojas išsitraukia savo mobilųjį telefoną ir prašo skubios pagalbos paslaugas. ” ! Mano draugas yra miręs „, jis verkia operatoriui , „Ką aš galiu padaryti ” , operatorius, ramiu balsu sako: ” Nesijaudinkite . Aš galiu padėti . Pirma, įsitikinkite, kad jis miręs . „Yra tyla , tada kulka yra girdėję . Bang ! Medžiotojo balsas grįžta ant linijos. Jis sako: ” Gerai, dabar ką? ”

Hmmmm . Aš nežinau apie jus, bet aš manau, kad tai galbūt šiek tiek juokingas , o ne šalutinis padalijimas . Kultūriniu , tai priklauso nuo mums žinoti, kad dažnai medžiotojai nėra laikomas labai protingi žmonės , ir kad dažnai jie yra gana žiaurūs. Bet galbūt tai nėra taip visame pasaulyje. Tai taip pat gana”juodas” pokštas -apie dalykus, kurie yra tikrai nejuokinga tema pokštas. Ekspertai taip pat nustatė, kad antrą juokingas pokštas pasaulyje. Štai jis:

Šerlokas Holmsas ir daktaras Vatson eiti kempingas kelionę . Po gero vakarienei ir butelį vyno , jie pensiją už naktį ir eiti miegoti.
Po kelių valandų , Holmsas atsibunda ir prašo jo ištikimas draugas. ” Vatson pažvelgti į dangų ir pasakyk man, ką matote. ”
„Aš matau milijonus žvaigždžių , Holmsas „, atsako Vatson .
” Ir ką jūs išvesti iš to? ”
Vatsonas galvoja už minutę .
„Na, Astronomijos , tai man sako, kad yra milijonai galaktikų ir potencialiai milijardai planetų. Astrologiškai , aš pastebėti, kad Saturnas yra Leo . Darau išvadą , kad laikas yra maždaug ketvirtis per tris . Manau , kad mes turės graži diena rytoj. Teologiškai , matau , kad Dievas yra visagalis , ir kad mes esame maža ir nereikšminga dalis visatos . Ką jis pasakys , Holmsas ? ”
Holmsas yra tylus metu. ” Vatson jūs idiotas ! ” sako jis. „Kažkas pavogė mūsų palapinę ! ”

Aš asmeniškai manau, kad tai yra geriau – galbūt ne dar anekdotai tiksliai šalutinis skirstytuvo, bet tikrai šonkaulio. Suprasti šį pokštą , tačiau priklauso mums žinoti, kas Šerlokas Holmsas ir daktaras Vatsonas yra . Ji taip pat turi netikėtą pabaigą – kažkas, kad yra labai svarbu daugeliui anekdotai . Nustebinkite gali būti juokinga.

Ar mokslininkai galų gale nuspręsti, kas yra juokinga ? Kai kurie dalykai yra per daug sudėtinga, net mokslininkai.