Pirkiniai / Paslaugos

Apatinis trikotazas

Antroji mūsų oda – kas tai?

Apatinis trikotazas
Apatinis trikotazas

Apatinio trikotažo istorija siekia labai senus laikus. Vyriškas apatinis trikotazas kažkada buvo tiesiog juosta ant strėnų iš kailio gabalėlio ar kitos medžiagos. Ir taip tęsėsi beveik iki pat viduramžių. Panašiai savo  prisidengdavo ir moterys, tik medžiagos tam buvo skiriama kur kas daugiau nei šiandien. Įdomu ką apie kelnaites su juostele pasakytų praėjusio amžiaus apatinių rūbų siuvėjai?

Šiandieninė apatinio trikotažo pasiūla tikrai gausi. Moteriškas trikotazas gali būti paprastas arba sportinio stiliaus, nėriniuotas, raštuotas, sintetinių audinių ar medvilninis, taip pat prabangus šilkinis. Kiekviena moteris gali išsirinkti tai, kas jai tinka labiausiai.

Į klausimą kas yra geras apatinis trikotazas sunku atsakyti vienareikšmiškai. Vienam tai gali būti prabangūs nėriniais puošti apatiniai, kitam – paprastas natūralios medvilnės komplektukas be jokių įmantrybių.

Kur pirkti?

Pirkti galimybių yra daug. Specializuotos firminio apatinio trikotažo parduotuvės pasitiks maloniu aptarnavimu, dideliu pasirinkimu ir… solidžia kaina. Toks apatinis trikotazas tikrai ne kiekvienos ar kiekvieno spintoje. Apatinės kelnaitės čia gali kainuoti ne vieną dešimtį litų, kartais net šimtų. Gaila, bet kai viskam taikomos nuolaidos, o kartais ir dideli išpardavimai, tai ne visada galioja šiai prekei. Kai lentynose yra tikrai geros kokybės firminis apatinis trikotazas ispardavimas vyksta labai retai, o nuolaidos, geriausiu atveju, siekia apie 30 procentų, su kuriais kaina, dažnai, vis tiek būna ganėtinai aukšta. Kaina, šiuo atveju, nelabai priklauso nuo miesto. Kur bebūtų parduodamas apatinis trikotazas klaipeda ar Kaunas prekiauja tomis pačiomis kainomis.

Kita galimybė – apatinis trikotazas internetu. Šia galimybe dažnai naudojasi vyrai, pirkdami dovaną savo mylimosioms. Kažkodėl pirkti parduotuvėse dažnam būna nepatogu, drovu, o internetu – paprasta ir patogu. Užtenka žinoti dydį, spalvą, stilių ir keliais mygtukų paspaudimas prekė jau paštu keliauja nurodytu adresu. Nepatiko – galite grąžinti per tam tikrą laiką, nepažeistoje pakuotėje, originaliame įpakavime. Tiesa, tarp vyrų dar mėgstamas ir kitas būdas dovanoti apatinį trikotažą. Kai dovanojamas apatinis trikotazas dovanu kuponai kokioje nors parduotuvėje tikrai praverčia.

Internete dažnai pasitaiko nuolaidų, akcijų. Apatinis trikotazas akcija pritaikius čia gali kainuoti netgi perpus pigiau. Kartais atsitinka taip, kad apatinis trikotažas parduodamas per įvairius grupinio apsipirkimo portalus.

Minusas, perkant internetu, yra tas, kad negalima pasimatuoti, paliesti medžiagos, o to dažnai trūksta, sprendžiant apie gaminio kokybę.

Naujienos trikotažo pasaulyje!

Kai taip populiaru tapo pirkti viską, kas ekologiška, atsiranda ir ekologiskas apatinis trikotazas. Šis trikotažas pasižymi tuo, kad jo apdorojimui ir išdirbimui nenaudojamos jokios cheminės medžiagos. Taip pat jokios kenksmingos medžiagos nenaudojamos ir auginant pluoštą, dažant, plaunant ir netgi atliekant gaminių apdailą. Šis apatinis trikotazas įpareigoja jo gamintojus laikytis ir aplinką tausojančios politikos.

Keli praktiški patarimai

Gali atsitikti taip, kad odą alergizuos nėriniai, tokiu atveju, neturėtumėte nešioti įsigytų apatinių. Net ir paprastas trikotazas gali būti gundantis ir seksualus, ne tik patogus. Tereikia atrasti tai, kas jums tikrai tinka.

Svarbu, kad jūsų apatinis garderobas būtų tinkamai prižiūrimas. Skalbkite tik taip, kaip nurodyta etiketėse. Baltos spalvos trikotažas turi būti skalbiamas tik su kitais baltais audiniais, naudojant balinančią priemonę, kad nepagelstų ir nepapilkėtų. Geriausiai džiovinti natūraliai, kad nepakistų formos. Tai ypač aktualu liemenėlėms.

Kad atrodytumėte stilingai, tvarkingai, apatinis trikotazas turi derėti prie viršutinių drabužių. Ir visada prisiminkite, kad jausitės ypatingai net ir tada, kai niekas nematys, ką vilkite po viršutiniais drabužiais. Svarbu, kad jaustumėtės patogiai, nevaržomi – taip tarsi būtų prigludusi antra oda.