El. Parduotuvės

Apie išskirtinį apatinį trikotažą ypatingai moteriai

Apatinis trikotazas moterims internetu
Apatinis trikotazas moterims internetu

Apatinis trikotazas moterims internetu yra toks pats svarbus, kaip ir kiti drabužiai. Juk tai apranga, esanti arčiausiai kūno. Kiekvienas apatinis drabužėlis turi būti ne tik tinkamos medžiagos, bet ir subtilus, stilingas. Tokie ir panašūs dalykai sustiprina pasitikėjimą savimi, leidžia jaustis moteriškai, žaviai ir pasitempusiai. Seksualus apatinis trikotazas moterims internetu, tiksliau sakant, kiekvienai, yra reikalingas ne tik tam, kad padėtų suvilioti vyrą, kaip yra įprasta manyti. Apatinio trikotažo dizainerė Vilija sako, kad, jos nuomone, visos moterys yra vertos aukščiausios kokybės apatinių – net jei jų ir nematys vyras ar vaikinas. Jos žodžiais, „tai intymi kiekvienos moters paslaptis, leidžianti kasdien jaustis ypatingai.“.

Apatiniai tikrai moteriai

Apatinis trikotazas moterims internetu – tai Vilijos sritis. Ji kuria ne tik dailius, bet ir praktiškus bei patogius apatinius drabužius. Trikotazas, net ir kasdienis, turi būti puošnus, mano Vilija: „Apatinis trikotažas stringai tai bebūtų ar šortukai, turi būti gražus. Kad ir ką kurčiau, trikotazas turi atspindėti mano viziją. Kokia ji? Moteris turi būti moteriška. Taigi, kuriu moterims, kurioms nebijo puoštis, kurioms apatinis drabužis yra toks pats svarbus, kaip ir viršutinis, nes ji dabinasi ne vien dėl vyro ar draugių. Ji puošiasi dėl savęs, nes kasdien nori jaustis ypatinga.“. Turbūt nuo to ir reikėjo pradėti – nuo Vilijos vizijos, kas, jos supratimu, yra tikra moteris? „Mano akimis, tikra moteris yra drąsi ir savimi pasitikinti. Ji nėra pasipūtusi, bet žino, ko nori. Ji nesivadovauja aplinkinių nuomone ir, nors nėra nutrūktgalvė, mėgsta elgtis spontaniškai. Jai seksualus apatinis trikotazas darbe gali reikšti netikėtą staigmeną vyrui vakare. Mano nuomone, tikra moteris nėra palaido elgesio, bet ji neslepia, kad mėgsta dėmesį. Ji švelni ir gali būti tikra viliokė. Gali būti ir griežta dama, jei to reikalauja situacija. Mano kuriamas apatinis trikotažas kelnaitės ir liemenėlės, yra skirtas būtent tokiai moteriai. Gal jis ir nėra kiekvienos skonio, tačiau žinau, kad ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje, yra daug dailiosios lyties atstovių, kurios viliasi vieną dieną bent priartėti prie tokio moters paveikslo, kokį ką tik nupiešiau. Visos mes norime būti geidžiamos, mylimos, tačiau siekiame išlaikyti savo asmenybę.“.

Kaip jie kuriami?

Tos, kurioms įdomus Vilijos kuriamas apatinis trikotazas moterims internetu internetu gali peržiūrėti dizainerės katalogą. Čia moterims tikrai bus kur akis paganyti. Paprašyta apibūdinti savo kūrinių stilių, Vilija nesutrinka: „Mano apatinis trikotažas naktinukai, chalatėliai ir kiti drabužiai yra elegantiški ir rafinuoti. Tikiu, kad jie skoningi ir nėra pernelyg iššaukiantys. Mėgstu raudoną spalvą, nėrinius ir peršviečiamus audinius, tačiau kuriu apatinius ne striptizo šokėjoms. Mano auditorija – didesnes nei vidutines pajamas gaunančios moterys, nesitenkinančios tuo, ką siūlo prekybos centrai. Žinau, kad mano kuriamas apatinis trikotazas moterims internetu kartais pasirodo kiek brangokas, bet siūlau ne tik grožį – siūlau kokybę, patvarumą, gerus audinius, tinkamai pasiūtus drabužėlius, kurių tiesiog nesinorės nusimesti.“. Vilija yra tiesi ir atvira. Ji atspindi tą tikrą moterį, kurią pati ir apibūdino. Ji sako, kad jau daugybę metų nesipuošia jokiais kitais, tik savo kurtais apatiniais: „Žinoma, kad nešioju tik savo kūrinius. Viską pirmiausiai išbandau pati. Juk kaip kitaip žinosiu, ar tas apatinis trikotazas moterims internetu patiks, tiks, bus patogus. Beje, viską įvertina ir mano vyras. O jis, turiu pastebėti, turi labai gerą skonį, tad viskas į salono lentynas patenka tik po jo patvirtinimo.“.