Automobiliai / Motociklai,  Verslas / Ekonomika

Apie krovinių ir transporto biržą – iš pirmų lūpų

TimoCom ekspertai tris dienas viešėjo Vilniuje ir bendravo su esamais bei būsimais savo klientais.

Lietuvos parodų centre „Litexpo” surengtoje devintojoje specializuotoje tarptautinėje parodoje „TransBaltica“ TimoCom stendas buvo vienas didžiausių. Kas antrus metus vykstanti transporto verslo paroda, pasak rengėjų, yra didžiausia Baltijos šalyse, o palyginti su 2010 m. šiemet ji išaugo dvigubai. Tarptautinė transporto, logistikos ir telematikos paroda „TransBaltica“ sudomino ne tik Lietuvos, bet ir kaimyninių šalių vežėjus, ekspeditorius, logistus. Daug jų atvyko iš Baltarusijos, Latvijos, Lenkijos, Estijos. „TransBaltica“ dienomis TimoCom susitiko ir bendradarbiavimo galimybes aptarė su Baltarusijos atstovais: tarptautinių vežėjų automobiliais asociacija „BAMAP“ bei tarptautinių ekspeditorių ir logistų asociacija „BAME“.

Parodos lankytojai noriai užsukdavo pabendrauti į TimoCom stendą. Tarp jų buvo ir senų klientų, ir tokių, kurie į parodą atskubėjo būtent tam, kad pareikštų ketinimą tapti krovinių ir transporto biržos vartotoju, kartu norėjo išsiaiškinti vienokias ar kitokias detales. TimoCom džiaugiasi kiekvienu nauju klientu, tačiau kartu neslepia ryžto užtikrinti gerą biržos vardą ir esamų klientų saugumą, todėl kiekvienas biržos naujokas turi būti pasirengęs ekspertų patikrai. TimoCom stende lankytojai ne tik rado atsakymus į visus rūpimus klausimus, bet ir buvo maloniai nustebinti kompanijos suvenyrais.

Paskutinę parodos dieną TimoCom stende pakvietė savo klientus į nuotaikingą fotosesiją, kurioje dalyvavo UAB „Hellmann Worldwide Logistics”, UAB „Kazand”, UAB „JIPET Spedition” ir kitos.