Pirkiniai / Paslaugos

Apsipirk Anglijoje

Visi mes norime įsigyti kokybišką daiktą kuo pigiau, dėja Lietuvoje kainos ganėtinai skiriasi nuo kitų užsienio šalių. Elektroninių parduotuvių gigantai tokie kaip ebay.co.uk ar amazon.co.uk dažniausiai siūlo žymiai pigesnias prekes lyginant su čionykštėmis kainomis, bet dažniausiai prekės anglijoj, ir jas gali įsigyti tik būdamas UK. Taigi nuleidžiame galvas ir einame į parduotuvę apsipirkti sumokant didžiausią antkainį jų savininkams.

Beieškant pigesnių kokybiškų prekių mielai atrasčiau galimybę taupyti pinigus ir apsipirkinėti saugiai bei pigiai. Aš turėjau omeny, kad prekių pristatymas iš anglijos galimas, paprašant giminių, draugų ar pažystamų, o gal ir visai nepažystamų žmonių pasiūlant kažkokį mokestį už paslaugą pirk anglijoje ir persiųsk man. Visgi toks būdas nėra labai patikimas, o galų gale gali ir labai ilgai užtrūkti. Gerai jei tai artimas žmogus, tai greičiausiai jūs prekes savo gausit, na nereik labai blogai galvoti ir apie kitus , bet … visą laiką yra bet , visi mes esame labai užsiemę ir net paštui esant visai prie pat namų, patikėti žmonės gali labai ilgai neatrasti laiko nusiūsti jūsų siuntinuką jums. Taigi ir vėl mes pralaimime mūsų pačių sugalvotoje pinigų taupymo plane pirk uk gauk LT. Net jei mūsų nepavedė ir mums viską išsiunte ir visgi tai padarė laiku, mes vis dar rizikuojame. Paklausite, kas gi dar, jau viskas atrodo labai gražu, ir pigesnės prekytes keliauja pas jūs ir jau galvojate,kad galite suploti rankytėmis ir džiaugtis pavykusiu, apsipirk uk, planu tenka stipriai nusivilti gavus prekes vienaip ar kitaip pažeistas siuntimo metu. Taip atsitiko todėl, kad siuntė ne tokiais jau kokybiškais keliais, patingėjo supakuoti tinkamai ir saugiai, o gal tiesiog apie tai nepagalvojo.

Taigi keletą kartų tekus nusivilti savo genialia mintimi apsipirk anglijoj pigiau nei lietuvoj patikint savo prekes giminėms , draugams ar dar neaiškų kam. Buvo nuspręsta ieškoti įmonių užsiimančių būtent tokiomis paslaugomis kaip prekių pristatymas iš Didžiosios Britanijos. Taigi patarimas būtų toks: nepatikėkite savo reikalų kitiems užsiiemusiems žmonėms, geriau ta palikite savo darbą išmanančioms įmonėms, ir prekių pristatymas iš užsienio vyks sklandžiai ir saugiai. Sekmės gaudant dienos akcijas užsienyje!