El. Parduotuvės,  Pirkiniai / Paslaugos

Apsipirkimo ypatumai

at (23)

Kiekvienoje parduotuvėje, kurioje parduodami rūbai moterims, galima išgirsti visą aibę komplimentų, pagyrimų ir nuvalkiotų frazių apie puikiai derančius, prie veido ar kūno tinkančius rūbus, tačiau kaip iš tiesų žinoti, kurie rūbai Jums yra tikrai tinkami, tinkantys, o kurios pardavėjai tiesiog nori parduoti, atlaisvinti savo prekybinį plotą ir dar neblogai uždirbti.

Dažniausiai dirbtinai siūlomi tie rūbai, kuriems taikoma akcija, galioja bet koks kitas specialus pasiūlymas ar išparduodama sena kolekcija. Tačiau gali nutikti ir taip, kad iš tiesų senesnės kolekcijos rūbai Jums tiks labiau nei naujos, todėl kategoriškai teigti, kad pardavėjas tesistengia parduoti (liaudiškai sakant prakišti) tai, kas jam tik užimą vietą, negalima. Vertėtų pastebėti, kaip tai sakoma. Dažniausiai iš kalbos manierų galima susidaryti įspūdį, o taip pat veikia ir dar viena gudrybė, tiesiog pabandykite pasimatuoti kitą, visai kitokio tipo rūbą, kuris tikrai Jums nedera. Jei ir šį rūbą pardavėjas girs kaip ypač tinkamą – vertėtų vadovautis tik savo ar savo draugų, artimųjų, kitų kartu su Jumis apsipirkti atėjusių žmonių nuomone, o ne pardavėjo žodžiais.

Kaip bebūtų, rūbai moterims – ne pati lengviausia užduotis pirkimų sąraše, ypač jei prie to prisidėti turi ir vyrai. Daugumai vyrų rūbų rinkimasis, matavimasis ar laukimas kol tai padarys jų antroji pusė yra ypač varginantis, erzinantis ir blogas emocijas keliantis užsiėmimas, todėl vis dažniau vyrai linkę pasilikti namuose ar savo damoms siūlo išmėginti galimybę rūbus nusipirkti nekeliant kojos iš namų – pasinaudojant internetinės prekybos teikiamais privalumais, kurių šiuo metu netrūksta. Žinoma, toks apsipirkimo būdas priimtinas ne visiems ir ne visoms, tačiau anksčiau ar vėliau, prie to teks priprasti visiems (bent jau taip teigia didžioji dalis mokslininkų bei specialistų, susijusių su prekyba ir informacinėmis technologijomis), kadangi elektroninės parduotuvės užims didesnę rinkos dalį nei fizinės, iki šiol dar įprastos, prekybos vietos.

Kol dar rūbai moterims yra parduodami daugumai įprastesnėse fizinėse parduotuvėse, o Jūs vis dar vengiate internetinių prekybos vietų, prieš einant į tokias parduotuves vertėtų apsidairyti internete, taip pavyktų sužinoti, kokie drabužiai šiuo sezonu madingesni, kokios vyrauja spalvos ir ko tikėtis nuėjus į prekybos vietą, ką gali pasiūlyti pardavėjai bei į kokius rūbus verčiau nė nesidairyti. Tačiau tikime, kad nustebsite palyginę kainas internetinėse ir fizinėse drabužių parduotuvėse.