Verslas / Ekonomika

Aptvėrimų brėžiniai nemokamai

Aptvėrimų produktų gamintojas ir tiekėjas Betafence savo klientams pristatė naują internetinį portalą, kuriame galima siųstis nemokamus tvorų brėžinius. Architektai ir projektuotojai apsilankę adresu  betafencedesign.lt gali rasti ir parsisiųsti AUTOCAD 3D bei ARCHICAD 3D schemas .

Pateiktoje parsisiuntimų bibliotekoje pateikiami privatiems ir pramoniniams objektams skirtų sprendimų, gabionų bei itin aukšto saugomo reikalaujančių aptvėrimų sistemų brėžiniai.

Ši paslauga leidžia architektams ir projektuotojams greičiau ir lengviau atlikti savo darbus, taip sutaupant laiko ir pinigų.

Be pateikiamų brėžinių, šiame tinklapyje taip pat galima rasti detalią informaciją apie visus Betafence produktus bei  jų panaudojimo galimybes. Kompanijos gaminių sąrašas labai platus: segmentinės tvoros, vartai, prieigos kontrolės produktai, tinklinės tvoros, gabionai ir dar daug kitų.

Betafence yra pasiruošusi tiekti produktus, tinkančius įgyvendinti pačius įvairiausius aptvėrimų sprendimus, nuo privataus kiemo iki itin didelio saugumo lygio reikalavimų turinčių objektų.

Visus brėžinius galite rasti paspaudę šią nuorodą: http://betafencedesign.lt/autocad-archicad-breziniai