Pirkiniai / Paslaugos,  Verslas / Ekonomika

Ar aktualus viršsvoris keliaujant į parodą?

Šiandiena visame pasaulyje vyksta kova su įvairiais „burbulais“, vienas jų – įnirtingi „mūšiai“ prieš viršsvorį. Labiau nei bet kada ši kova virto realiais veiksmais, nuo skrandžio mažinimo operacijų ir riebalų nusiurbimo procedūrų iki drastiškų dietų. Atrodo sukuriama iliuzija, kad taip yra pasiekiama tikros sveikatos realybė.

Pastebėta, kad dietologai nėra vieninteliai kovotojai su per dideliu svoriu.

Ar galima sumažinti stendų svorį?

Atsižvelgiant į šiandienos kovą su „išpūstais burbulais“ panaši „anoreksinė“ situacija ištiko ir tarptautinę parodų rinką. Tendencija apkarpyti ekspozicijų ir parodų rinkodaros biudžetus vis dar tęsiasi, – rašoma tarptautinių parodų apžvalgose (L. Armstrong), todėl ieškoma būdų, kaip mažinti išlaidas jų programoms.

  • Viena didžiausių tokių išlaidų pusė – sparčiai didėjantys transportavimo mokesčiai.  Dažnai pernelyg didelių vežimo paslaugų išlaidas sudaro sunki įranga. Ieškoma būdų šiek tiek sumažinti stendų svorį, o sutaupytas lėšas skirti efektyvesnei parodų programai parengti.

Lietuviai tik pradėjo savo verslo plėtrą į tarptautines rinkas, pagavo parodų rinkodaros tendencijas ir suplanavo veiksmus į priekį. Taupiai ir rezervuotai ruošdamiesi būsimoms parodoms mūsų įmonių atstovai net nesigilina, kad ir didieji linkę „susisiaurinti kelnes“.

Daugėja įmonių, parduodančių lengvas konstrukcijas ir parodų įrangos produktus. Lemiamas šios įrangos veiksnys – KOKYBĖ. Nesumažinant tokių stendų apimčių ir formų, galima sukonstruoti įspūdingas struktūras iš lengvo aliuminio konstrukcijų ar stendų, pagamintų iš elementų su audiniu.

Foto: mobilus ISOframe stendas su audiniu. Jeigu pasirinkote standartinį parodų stendą iš tradicinių parodinių konstrukcijų, jį galite „apvilkti ORIGINALIU rūbu” – tam tinka nauja sistema su elastingu audiniu. Plačiau>>>

  • Pasaulinėse parodose ryškėja kita tendencija – stenduose nepristatyti plataus produktų spektro, kuriems reikalinga stacionari įranga. Kur kas geriau sukoncentruoti dėmesį į vieną gaminį arba išnaudoti vizualias technologijas. Pavyzdžiui, parengti 3-D produkto vizualizaciją, pateikti virtualius  katalogus, bei suprojektuoti įvairius virtualius sprendimus, kurie parodose supaprastina pristatymą.

Dar daugiau, šiandien ekologinio sąmoningumo visuomenei svarbu ne išoriniai efektai ar produkcijos gausa, bet vis labiau akcentuojami tvarumas ir kokybė.

Nieko parodoje nenustebinsi dideliu eksponato galingumu, pakuotės įmantrumu ar stendo masteliais. Visi gamintojai linkę galvoti apie save kaip pažangiausių technologijų kompaniją, kuri nori pirmauti naudojant naujas technologijas tiek produkcijos, tiek pakuočių gamyboje, tiek nauju požiūriu į savo ekspozicijų turinį.

Todėl, užuot atvežę į parodą didžiausią stendo įrangą, galingieji ženklai linkę didžiuotis sukūrę vadinamą „Virtualią įrankių dėžę”.

Kur kas svarbiau sukurti multimedijos kūrinį, naudojant 3-D modelius ir imituoti svetaines iliustruojančias kur tokia įranga bus taikoma.

Pamirškite didžiulius parodų įrangai pritaikytus konteinerius!

Kadangi tvarumas apima daugkartinio naudojimo vertybes, tuo požiūriu verta permąstyti parodų įrangos pasirinkimą. Kilnojamas ISOframestendas atitinka kokybiškų ir ilgalaikių struktūrų panaudojimo standartus. Pasirenkant stendų medžiagas tiek dizaineriai tiek ir klientai akcentuoja du svarbiausius dalykus: lankstumą ir ilgaamžiškumą. Ryškėja tendencija sukurti lengvesnę ir labiau modulinę parodų „architektūrą”.

Foto: Tarp didelių konteinerių surenkamos ISOframe įrangos pakuotė, kuri telpa į lengvojo automobilio bagažinę.

Pasirinkdami mobilią parodų  įrangą – sutaupysite bagažui laiko, vietos, svorio ir pinigų:

[arrow_list]

  • Jums nereikės pirkti įrankių dėžės, taigi, už jos svorį nemokėsite!
  • Tai reiškia, sutaupysite daugybę laiko skirto stendo surinkimui ir išmontavimui.
  • Prekiaujame gaminiais, kuriems suteikiama 10 metų garantija, tad jeigu atvykę į konferencijų salę  rastumėte stendą ar jo fragmentą sugadintą – nenusiminkite. Jei taip atsitiktų, Mark Bric įmonė gali padėti keblioje situacijoje, nes platus tarptautinis tinklas užtikrina gaminių pristatymo į bet kurią šalį per vieną parą galimybę.

[/arrow_list]

 

Foto: Stendo įranga talpinama į paminkštintus krepšius. Stendo plakatai saugiai susukami į vieną ritinį.

Foto: Didelis  „LigoWave” parodų stendas kompaktiškai supakuotas – yra lengvas, pervežant užima labai nedaug vietos.

Foto: Įmonės „LigoWave” kilnojamas stendas iš surenkamos ISOframe sistemos. Plačiau>>>

Geras stendas suteikia naujų perspektyvų ne tik Jums ir Jūsų komandai, jis Jūsų įmonės ir šalies „ambasadorius”.