Kelionės / Turizmas,  Lietuvoje,  Užsienyje

Ar atostogos gali būti idealios?

kelionesTuristinės kelionės daugumai yra laukemiausia šeimos atostogų dalis Vis besivystant turizmo industrija, kaikuriom šalims yra vienas iš pagrindinių bendro vidaus produkto generatorių. Todėl nenuostabu, kad konkuruojančioje rinkoje atsiranda vis įdomesnių ir gausesnių kelionių bei laisvalaikio praleidimo būdų.

Tinkamiausias metas keliauti

Labai svarbu yra tinkamai suplanuoti asmenines ar šeimos keliones. Daugumoje kelionių vadovų būna skelbiama, kada yra didžiausias poilsiautojų kiekis tam tikroje šalyje. Taigi jei nenorite pečiais stumdytis su kitais išsibalškiusiais turistais – būtinai pasidomėkite kada yra tinkamiausias laikas keliauti į vieną ar kitą šalį.

Pavyzdžiui, į Graikiją daugiausia keliautojų atvyksta vasaros pabaigoje – rugpjūčio mėnesį. Atminkite, jog būtent šį mėnesį, praktiškai visa senoji Europa vyksta atostogauti. Tačiau spalį Graikijoje vis dar puikus oras, o keliautojų jau kelis kartus mažiau.

Kaip pabėgti kuo toliau nuo civilizacijos?

Yra žmonių kurie sieke nuo viso šito komercializmo pabėgti ir tiesiog viškai atsiriboti nuo tradicinių kelionių marštutų. Jiems rekomenduotina keliauti kuo nuošaliau nuo pagrindinių kelių, didelių viešbučių, lankytinų vietų, atrakcionų – į vienkiemį pas senelę. Bet, jeigu visgi norite atostogauti arčiau civilizacijos, reikia laikytis šiokių tokių taisyklių, norint, kad iš kelionės grįžtumėte išties pailsėja.

Šiuo metu vis populiaresnės tampa kelionės į Gibraltarą. Tai vieta kurioje baigiasi Europos žemynas ir nuo jo kalvų jau galima matyti afrikos krantus. Šis nedidelis žemės lopinėlis yra Jungtinės Karalystės dalis ir kaip kitos JK autonominės sritys, balsuoja rekakant Britanijos parlamentą.

Iš Gibraltaro galima keltu per mažiau nei valandą pasiekti Afriką. Daugumai keliautojų tai yra papildomas motyvas atvykti čia. Tikrai malonu pusryčius valgyti Europoje, pietus Afrikoje, o vakarienę vėl senajame žemyne. Nesvarbu, kur vykstate, visada su savimi vežkitės šypseną ir jūsų kelionės taps puikia pramogą ne tik jūsų šeimai, bet ir draugams, artimiesiems