Pirkiniai / Paslaugos,  Verslas / Ekonomika

Ar galima nuo šių metų sumažinti savo komercinių parodų biudžetą?

Pabandykime peržiūrėti būsimų parodų biudžetą, rinkodarą ir aptarti temą – kaip protingiau investuoti. Besiruošiant parodų sezonui svarbu, kad kiekvienas programos aspektas būtų gerai suplanuotas ir apgalvotas, kartu labai svarbu rasti naujų taupymo būdų.

Taupiau, dar nereiškia – turite atrodyti blogiau. Stengkimės už numatytą pinigų sumą gauti geriausios vertės produktą.
Visi žinome, kad išlaidos nuomojamai parodų erdvei didėja, jų kainos metai iš metų kyla. Deja, to negalima išvengti, todėl galima atlikti perskaičiavimus kitose srityse, pavyzdžiui, sandėliavimo, krovinių vežimo paslaugų ar stendo įrengimo kaštams. Jūs vis dar galite išspausti maksimalią naudą iš stendo biudžeto, neprarandant įspūdingo ir veiksmingo reklaminio efekto.

SIŪLOME IR GALIME JUMS  PADĖTI, NES NUO 2012 METŲ PRISTATOME KELETĄ NAUJŲ MOBILIŲ PARODŲ ĮRANGOS PRODUKTŲ – TAI ISOFRAME IR EGO PRODUKTŲ LINIJOS, KURIOS JAU TARNAUJA LIETUVOS ĮMONĖMS.

Vos pradėta gaminti ši pirmoji pasaulyje visiškai lanksti modulinė sistema jau sėkmingai įsiveržė į komercinių parodų rinką. Jos svarbiausias privalumas – geriausia ko galima norėti už optimalią kainą. Siekiantiems išsiskirti, būti ryškiais, mes teikiame ypatingus pasiūlymus iš skirtingų parodinių sistemų ISO irEGO ir PopUp stendų-sienelių. Šie pasiūlymai yra prieinami visiems ir tikrai sutaupys Jums laiko ir pinigų.

Kaip galima mažinti išlaidas? 

1. Nereikia papildomų išlaidų stendui įrengti, samdyti apmokytus specialistus, apmokėti jiems komandiruotes, kelionių ir viešbučių išlaidas.

2. Brangiai kainuojančios sunkių konstrukcijų transportavimo išlaidos tamps niekinėmis, nes lengva ISOframe sistema – gabenant asmeniniu automobiliu arba Cargo stipriai atpinga, be to ją patys surinksite. Pavyzdžiui 30 x 30 m ploto stendą 3 žmonės neskubėdami surenka per 1,5 valandos.

3. Pristatydami visas pasiūlymų detales, pavyzdžius ir turimus klientų atsiliepimus, tikrai padėsime pasirinkti stendą, kuris geriausiai atitinka Jūsų poreikius. Svarbiausia – gamintojas (Mark Bric) suteikia Jums visišką ramybę, nes įrangos remontas ir keitimas garantuojamas net 10- čiai metų.

Kiti privalumai:

  • Visos modulinės sistemos linijos jungiasi vienos suo kitomis, tai sudaro galimybę vėliau įsigyti papildomų priedų, plėsti, aukštinti, srinkti kitą konfiguraciją; tiesią sienelę ar ovalo formos salą.
  • Įsigiję vieną stendą, jį galite pritaikyti besikeičiančiai parodų erdvei, taip pat prireikus greitai atnaujinti, nedalyvaujant parodose visą arba nedidelę jo dalį eksponuoti savo įstaigos interjere.
  •  Toks stendas puikiai dera prekybos salonuose, tinka trumpalaikėms reklamos akcijoms, nes supakuotas į patogius krepšius lengvuoju automobiliu sėkmingai pervežamas ir greitai surenkamas.

1 pvz. ISO frame sienelė, kurioje įmontuotuotos produktų pavyzdžių lentynos. Tinka kilnojamoms knygų mugėms įrengti. 

Investuokite į naują sprendimą – lengvą modulinį ISO arba EGO stendą, kuris tarnauja ilgiau ir atrodo nepriekaištingai.

2  pvz. ISOframe lanksti sienelė su apšvietimu, įmontota lentynėle, monitoriumi ir EGO bokštai, kuriose sumontuoti produktų pavyzdžiai, reklaminių bukletų laikikliai. Stendas padalintas į dvi dalis: sienelėje išspręsta įmonės reklama, bokštuose – pristatomo naujo produkto reklama.

Investavę į kilnojamą parodų įrangą savo verslui galite suteikti daug universalių galimybių. Visi suprantame, kad tiems kurių gyvenimo modulis – komercinės parodų kelionės, yra svarbu rasti patogius ir kokybiškus stendus, tinkančius dirbti keliose vietose ir lengvai pritaikomus nuolat kintančiame versle. Modulinių ekspozicijų inžinerinė raidą evoliucionuoja, kuriamos naujos produktų linijos, kurios yra vis įdomesnio dizaino, vis lengviau ir greičiau surenkamos. Naudinga domėtis naujausiais reklamos gaminiais, taip sustiprinti savo konkurencines pozicijas. Universali ISO ir EGO sistema leidžia plėsti, keisti ir svarbiausia – pakartotinai panaudoti įsigytą parodų įrangą, kuri gali tarnauti ilgalaikėms reklamos programoms.

Lietuviai 2013 metais renkasi ISOframe stendus

„Brolis Semiconductors“ stendas

Aukštųjų technologijų įmonėje „Brolis Semiconductors“  sukurti unikalūs prietaisai, kurie netrukus bus gaminami Lietuvoje. Produkcijai reklamuoti parodoje Vasario 5-7 d. 2013. San Franciske, JAV.  vadovai pasirinko mobilų ISOframe stendą. Tai nedidelis 4 x 3 x 2,5 (h) m parodų stendas iš 7 segmentų.

3 pvz. Stendas – ISOframe lanksti sienelė (su imontuotu baru monitoriui) ir prisistatymų info-baras. Stendo relaminis plakatas turi galimybę keisti diagramas ir tekstus, nes skirtingose parodose bus pristatomi įvairūs produktai. Taip sutaupomos lėšos – nereikia gaminti naujų plakatų. (foto: stendo bandomasis surinkimas).

A. Stulginskio Universiteto stendas

2013 metais įmonėje „Dabaexpo” suprojektuotas A. Stulginskio Universiteto 30 m² ploto stendas iš aukščiausios kokybės Mark Brick medžiagų. Dėl savo stiprumo, patvarumo ir saugumo jis yra nepralenkiamas modulinių sistemų rinkoje.  Investicija į ISOframe yra apsaugota – gamintojas suteikia geriausią ilgametę garantiją. Net po 9,5 metų Jums atnaujins atsiradusius defektus ( jeigu jų bus?).

Kas gali pasiūlyti geresnę mobilią parodų sistemą?

4 pvz. Stendas – sala iš ISOframe sistemos: Ovalo formos modulis iš 14 segmentų su integruotais: 2  LCD ekranais, 2 pritvirtinamais staleliais klaviatūrai, 1 rakinamomis durimis, 8 LED šviestuvais. Elipsės formos ISOframe mini-barai – 4 vnt.  (Foto: stendas surinkimo metu.)

2013 m. sausio 26 d. (šeštadienį) Kaune vyko Aukštųjų mokyklų mugė, kurioje moksleiviai turėjo galimybę daugiau sužinoti apie Lietuvos universitetus ir kolegijas. Didelio moksleivių dėmesio tikimasi pritraukti nauju Aleksandro Stulginskio universiteto įvaizdžio stendu Vilniuje parodoje MOKYKLA 2013.

Apie Parodų dizainą Plačiau>>>