Įvairenybės

Ar įmanomą gauti krovinių ir transporto pasiūlymai mobiliuoju telefonu?

Krovinių birža

          Europos krovinių ir transporto biržoje TimoCom  tai yra įmanoma ir informacija apie krovinių ir transporto pasiūlymus visoje Europoje visiems transporto biržos vadotojams yra nemokamai*.

Europos transporto biržų lyderiai įvedė savo vartotojams naują paslaugą TimoCom to go.

          Atrodytu kad kam tokia informaciją reikalinga globalizacijos laikais. O kas nežino tokios situacijos, kai esant kelionėje, reikia skubiai surasti tinkamą krovinį grįžtamajam reisui? Tačiau netoliese nebuvo priėjimo prie TC Truck&Cargo®, kur Jūs galėtumėte prisijungti prie programos. Tokiais atvejais, TimoCom klientai nedelsiant gauna informaciją klientų aptarnavimo numeriu.

          Rinkodaros skyriaus vedėjas Christofas Thesinga taip vertina šią naujovę: „Kad ir kokioje situacijoje bebūtų mūsų Klientai, mes padedame Jiems, nes suteikti paslaugą yra mūsų prioritetas. Netgi esant šiai naujai galimybei, mums yra labai svarbu, kad mūsų Klientams teiraujantis apie esamus krovinių ir laisvo transporto pasiūlymus, galime atsakyti greitai ir saugiai Jų gimtąja kalba. Kaip ir visada, mes siūlome šią paslaugą savo Klientams 24 Europos kalbomis ir nemokamai. Naudodamiesi TimoCom Assist, mūsų skolų išieškojimo skyriaus paslaugomis ir nuo šiol taip pat „TimoCom to go”, mūsų programos vartotojai gauna žymiai daugiau papildomos naudos.”

Visą straipsnį galite perskaityti čia.

          Išbandykite ir Jūs transporto biržą TimoCom 4 savaites nemokamai ir be jokių įsipareigojimų ir suraskite laisvus krovinius ir laisvą transportą visoje Europoje.

* Skambučio kaina priklauso nuo sutarto mobilaus operatoriaus tarifo.