Renginių Organizavimas

Ar įmanoma iškelti puikias vestuves nebrangiai?

Žinoma, vestuvės ir taupymas iš pirmo žvilgsnio yra labai menkai susiję dalykai. Tačiau, sutaupyti įmanoma ir rengiant tokią svarbią šventę. Tereikia pagalvoti apie tai, kas jums vestuvėse yra svarbiausia. Pavyzdžiui, kiekviena jaunoji mėgsta unikalias vestuvines puokštes ir papuošimus. Tačiau, ar tikrai būtina samdytis profesionalius floristus, jeigu galima pačioms sukurti savo norimas puokštes ir papuošimus? Be jokios abejonės, jūsų vestuvinė šventė atrodys kur kas gražiau ir originaliau, jeigu bus daug rankų darbo papuošimų, jūsų mėgstama tema, taip pat ir jaunosios sukurtos puokštės. Negana to, tai padės jums nemažai sutaupyti, kadangi nereikės profesionalių floristo paslaugų.

vestuvesSutaupyti vestuvėms galėtų padėti ir kuklesnis maistas – apgalvokite, ar norite įmantrių patiekalų, ar tradicinių lietuviškų, visiems gerai žinomų ir laiko patvirtintų patiekalų? Be jokios abejonės, jeigu pasirinksite antrą variantą, tuomet didelė tikimybė, kad daug sutaupysite. Taip pat, verta pagalvoti ir apie svaigiuosius gėrimus – nepirkite jų per daug. Juk niekam nepatinka pernelyg įkaušę svečiai, tad jeigu jūs tikrai norite linksmos šventės ir kuo mažiau nesusipratimų, pasirūpinkite, kad alkoholio nebūtų per daug. Tik tiek, kiek reikia. Dažniausiai alkoholio po vestuvių lieka, ir jis paprasčiausiai išdalinamas svečiams.

Transportas taip pat turi nemažai įtakos taupymui – jeigu jaučiate, kad negalite sau leisti nuomotis prabangių limuzinų arba kitų daug kainuojančių mašinų, tuomet vertėtų visiems keliauti savo transportu. Pasakykite, kad į jūsų vestuvių pobūvį visi atvyktų su savo transportu, ir taip išvengsite ne tik didelių išlaidų, bet ir organizavimo problemų. O limuzinų nuomoti ir važinėti aplink miestą juk taip pat nebūtina – pakankamai geras variantas galėtų būti ir jūsų asmeninis transportas – tereikia jį tinkamai dekoruoti, kad būtų gražu ir įsimintina.

Jeigu svarstote, kokioje vietoje norėtumėte rengti savo vestuvių pokylį ir nenorite brangios sodybos ar dvaro, kurių nuoma kainuoja iš tiesų įspūdingus pinigus, galite surengti vaišes savo namuose. Jeigu mėgstate gamtą ir esate pasiilgę nuostabios šventės gamtos apsuptyje, tuomet galite surengti gamtos iškylą, kur visi svečiai atvyktų ir ten kartu pasilinksmintumėte. Žinoma, tam reikia ir gero oro, tad šis patarimas labiausiai tinka toms poroms, kurios ketina savo vestuves kelti vasarą.

Yra ir daugybė kitų patarimų, kurie tikrai tinka žmonėms, norintiems neišleisti pernelyg daug pinigų savo vestuvėms, tačiau svarbiausia yra kūrybiškumas ir originalumas – pagalvokite, ką galite padaryti kitaip nei kiti. Skyrę pakankamai laiko vestuvių planavimui, galėsite suruošti išties įspūdingą ir įsimintiną šventę.