Pirkiniai / Paslaugos

Ar jums reikia vestuvių fotografo?

vestuvių fotografas vilniujeNe vienas žino, jog vestuvės dažnai yra brangios. Reikia sumokėti už ceremoniją, už patalpas, maistą, kostiumą, suknelę, vestuvių fotografo paslaugas, transportą. Žinoma, gali apsieiti ir su mažomis ceremonijomis, tačiau ar tai teiks jums džiaugsmą? Juk tokią progą švenčiate tik kartą gyvenime, tad gal nereikėtų šioje vietoje pataupyti ant vieno ar kito dalyko? Geriau iš anksto pasitaupykite pinigų ir iškelkite vestuves būtent tokias, kokias norite. Žinoma, pagundų sutaupyti šimtą, kitą eurų, nuolat atsiranda. Dažnai stengiamasi pataupyti nesamdant vestuvių fotografo ar naudojantis nedaug patirties turinčio fotografo paslaugomis. Tačiau, gerai pasverkite tokį pasirinkimą. Juk norite turėti tikrai gerų šventės prisiminimų?

                  Bene didžiausia klaida, kurią daro vestuvininkai, tai fotografo atsisakymas. Juk gali koks jaunikio pusbrolis pafotografuoti. Juk jis turi didelį veidrodinį fotoaparatą, o laisvalaikiu drugelius ir medžius fotografuoja. Kodėl gi tada leisti šimtus eurų profesionaliam vestuvių fotografui jei minėtas pusbrolis vos už 50 eurų mielai pasisukios vestuvėse su fotoaparatu?

                  Visų pirma, drugeliai ir medžiai – tai ne žmonės. Šie fotografijos žanrai labai skiriasi. Reikia turėti daug patirties norint vestuvininkams įteikti ne tik kokybiškas, bet ir meniškas nuotraukas. Reikia žinoti, kada kaip vyks ceremonija, kur reikia atsidurti norint gauti gerą kadrą. O ką jau kalbėti apie reikalingą įrangą. Vestuvių fotografo įranga dažniausiai kainuoja ne tūkstantį ir ne du tūkstančius eurų. Taigi, ar kada susimąstėte, kodėl vestuvių fotografo paslaugos tokios brangios? Fotoaparatas, keli objektyvai, blykstė. Dar gi reikia ir galingo kompiuterio nuotraukoms apdoroti. Ar jaunikio pusbrolis tą turi? Ko gero, ne visada. Be to, labai svarbu ir tai, kad visi svečiai jaustųsi kaip svečiai. Negi dabar visi švęs, o vargšas pusbrolis lakstys su fotoaparatu iš paskos? Pasirūpinkite, kad svečiai linksmintųsi, o ne dirbtų.

                  Visgi, jei tikrai norite sutaupyti samdant vestuvių fotografą, tai įmanoma. Pavyzdžiui, jei švenčiate vestuves Vilniuje, jums labiausiai tiks vestuvių fotografas Vilniuje. Jam nereikės papildomai mokėti už kurą, tad štai čia ir sutaupysite. Be to, sutaupyti galima pasirenkant, kiek nuotraukų norėsite gauti iš fotografo. Taip pat apsispręskite, ar nuotraukų norite spausdintų ar pasitenkinsite ir skaitmeniniu formatu? Šitai taip pat padės sutaupyti pinigų. Be to, gerai suplanuokite vestuves – kuo trumpiau reikės fotografui dirbti, tuo mažiau jums kainuos jo paslaugos.