Medicina / Sveikata

Ar padės lieknėjimo papildai, jeigu norime numesti svorio?

Daugelis žmonių, kurie kenčia nuo antsvorio, dabar pastebi, kad vis dažniau yra reklamuojami lieknėjimo papildai. Be jokios abejonės, šie dalykėliai gali būti naudingi, tačiau jūsų pastangos taip pat yra labai svarbios. Lieknėjimo papildai turi būti dalis plano, kaip numesti svorio. Jeigu jūs tiesiog valgote papildus ir daugiau dėl šios bėdos nieko nedarote, tuomet vargu, ar pamatysite kokių nors rezultatų. Labai svarbus dalykas – fizinis aktyvumas, tačiau ne tik. Taip pat labai svarbu pradėti valgyti kokybišką maistą, kuris jums gali suteikti daug energijos, tačiau nebūtų labai kaloringas. Štai keli patarimai, jums tikrai padėsiantys greitai numesti svorio:

1)      Efektyvus svorio metimas turi būti vykdomas palaipsniui. Turbūt esate jau girdėję, kaip kai kurie žmonės tiesiog skuba numesti nereikalingus kilogramus ir taip prisidaro sau dar daugiau papildomų bėdų. Jeigu valgėte labai daug, o dabar visiškai nustojote valgyti ir suvalgote vos kelis sumuštinius per dieną, tai nėra gerai. Reikia pradėti mesti svorį pamažu. Bus daug naudingiau, jeigu pradėsite valgyti šiek tiek mažiau nei įprastai, pavyzdžiui, po pietų nevalgysite bulvių traškučių kaip užkandžio.

2)      Verčiau, vietoj to, nueikite į savo mėgstamą vietą mieste, apsilankykite gamtoje, pavyzdžiui, parke. Fizinis aktyvumas padės jums išvengti dar didesnio svorio ir taip pat padės atsikratyti esamo viršsvorio. Kaip numesti svorio galite geriausiai suprasti tik jūs patys, kadangi nėra vienos dietos, kuri tiktų visiems – jūs turite atrasti savo „stebuklingą“ dietą – galbūt kažkas tiks ir kitiems jūsų pažįstamiems, tačiau tikrai nerealu, kad viskas.

3)      Darykite mankštą. Žinoma, labai gerai, jeigu jau sutvarkytas maisto racionas ir taip pat naudojami papildai lieknėjimui, tačiau tai dar nėra viskas – jums taip pat reikia pasirūpinti, kad jūsų fizinis aktyvumas būtų nuolatinis. Taigi, važinėkite dviračiu, užsiimkite sporto šakomis, galite nueiti ir į sporto klubą. Visa tai jums tikrai nepakenks, o tik pagerins esamą situaciją.

4)      Naudokite kokybiškus lieknėjimo papildus. Taigi, dabar papildai lieknėjimui yra paprastai ir lengvai parduodami internetu, tačiau jums reikia išsirinkti tokius, kurie geriausiai tiks būtent jums. Galite šiuo klausimu pasikonsultuoti su dietologu, jis tikrai padės jums atrasti tinkamiausią variantą. Būtinai valgykite tuos papildus kaip nurodyti, reguliariai, ir tada jie tikrai jums palengvins kelią į tobulą kūną ir viršsvorio atsikratymą visiems laikams.