Bolonija lankytinos vietos
Užsienyje

Ar tikrai itališkos picos yra vertos nuodėmės?

Norite keliauti į Italija tik todėl, kad vis girdite apie picas, kurios yra pačios skaniausios? Tikrai taip, kadangi Italija yra picų tėvynė ir būtent čia yra kepamos picos krosnyje, kurios savyje turi gabalėlio  rojaus. Bolonija lankytinos vietos taip pat labai įvairios, tad jeigu atvykstate paragauti picos – taip pat turite apsilankyti ir tam tikrose vietose, kurios atpažįstamos visame pasaulyje ir kurios leis Jums suprasi – kaip gyveno ir kaip gyvena italai.

Bolonija yra ta vieta, kur dažniausiai atvykstama ragauti pačių skaniausių picų, kurios pripažįstamos kaip geriausios visame pasaulyje.  Būtent čia gaminamos picos, kuris turi jau tūkstančius metų išlaikomas tradicijas ir būtent tai Jus turėtų paskatinti išbandyti patiekalus, kuriuos patvirtino net ir laikas.

Pompėja taip pat dažniausiai vadinama picų vietą. Tiksliau regionai, kurie yra aplink šį mirusį miestą. Paprasčiausiai istoriniai šaltiniai teigia, kad būtent čia buvo kepamos pačios pirmos picos, kurios buvo duodamos išsinešimui. Taigi, tam tikra prasme tai yra greito maisto restoranai, kurie gyvavo jau tūkstančius metų atgal.

Itališkos picos yra pateikiamos kartu su padažu, kuris jums tikrai patiks. Kadangi šiuo metu ateina modernus pasaulis net ir šį pačius tolimiausius kampelius – greta paprasto padažo visada galima pasirinkti ir kečiupą, tačiau mes būtinai siūlome išbandyti tai, ką siūlo vietiniai, kadangi tai ir skaniau, ir tuo pačiu kur kas itališkiau.

Bolonija lankytinos vietos

Žinoma, greta picos būtinai reikia užsisakyti ir skanius gėrimus. Geriausiai tinkamas dalykas yra vynas. Kadangi jis nėra labai stiprus – gerti prie pietų stalo visai verta ir tai tikrai yra geras pasirinkimas puikiai derantis prie skanios picos. Ir visa tai kartu su Bolonija ir jos lankytinos vietos sudaro kuo puikiausią derinį. – https://italija-lankytinos-vietos.lt/bolonija-lankytinos-vietos/

Jeigu norite paragauti pačius skaniausius skonius, kurie tikrai įsimins visam gyvenimui – tokiu atveju siūlome atkeliauti į Italiją. Sakysite, kad dėl picos atstumas per didelis? Tokiu atveju čia atvykus galite greta aplankyti ir pačias gražiausias vietas, kurios vertos Jūsų laiko ir dėmesio. Automobilių nuoma Bolonijoje suteikia galimybę greitai aplankyti daug skirtingų taškų, tad būtinai tai išbandykite.