Laisvalaikis / Pomėgiai

Ar verta naudotis SMS pažintimis?

Pastaruoju metu, vis daugėja būdų susipažinti. Dabar tai galima padaryti labai įvairiai – jeigu norite, visuomet galite užsiregistruoti į interneto portalą, kuriame vyksta pazintys internete. Taigi, daugeliui žmonių, ypač tų, kurie jaučiasi šiek tiek drovūs ir negali klube arba restorane taip paprastai prieiti prie į akį kritusio žmogaus, pažintys internetu yra tikrai išsigelbėjimas.

Tačiau, tai nėra vienintelis variantas – jums taip pat gali patikti sms pažintys – jos nereikalauja daug laiko, taip pat išlaiko jūsų konfidencialumą tiek, kiek patys to norėsite. Galėsite prisipažinti, kas iš tikrųjų esate tada, kai norėsite su tuo žmogumi susipažinti artimiau. Sms pažintys yra puikus naujos pažinties užmezgimo būdas dar ir todėl, kad dabar sms žinutės dažniausiai nieko nekainuoja, o susipažinti galite su žmonėmis ir iš kitų miestų – taigi, ieškodami savo meilės arba simpatijos, jūs tikrai neapsiribojate tik savo miestu.

Young couple celebrating with red wine at restaurantNegana to, internete dabar yra ne vienas puikus portalas, kuriame visi vieniši žmonės registruojasi ir užpildo savo anketas – tose anketose dažniausiai būna nurodomi svarbiausi pomėgiai, taip pat ir įkeliamos tų žmonių nuotraukos. Taigi, tiek internetinės pažintys, tiek ir sms pazintys jokiu būdu nėra katės maiše pirkimas – jūs veltui laiko nešvaistysite, nes tikrai matysite, su kuo bendraujate ir galėsite apsispręsti, ar jums patinka to žmogaus bendravimas.

Juk būtent tokią klaidą žmonės neretai daro, kai susipažįsta realioje aplinkoje, pavyzdžiui, klube – iš pradžių į akį krenta maloni žmogaus išvaizda, o tik vėliau galima pastebėti, kad charakteris nėra toks jau geras, ir norisi tada santykius nutraukti, o jie jau būna pažengę šiek tiek toliau. Taigi, turint tai omenyje, sms pažintys turi vieną nemenką privalumą – jūs iš karto galėsite įvertinti žmogų pagal bendravimą ir jums nereikės pernelyg skubėti.

Galite bendrauti sms žinutėmis, elektroniniu paštu, taip pat galite bendrauti ir realiais laiškais. Nepamirškite, kad viskas savas laikas ir kai pamatysite, kad tas žmogus jums tikrai patinka, susitikite su juo realiai.