Pirkiniai / Paslaugos

Ar verta pirkti žvaigždžių vardais paženklintus kvepalus?

Ar norėtumėte kvepėti kaip Beyonce, Britney Spears, Avril Lavigne ar Jessica Simpson? Visos šios pop scenos dievaitės turi savo vardu papuoštus kvepalus. Tiesa, įsigijusios šiuos kvepalus negalite būti garantuotos, kad kvepėsite būtent kaip jūsų mėgstamos dainininkės ar aktorės, tačiau šie kvepalai perteikia jų charakterį ir stilių. Be to, kvepalų gamintojams tai labai geras verslas.

Jau sunku suskaičiuoti, kiek įžymybių vardais paženklintų kvepalų galima atrasti. Kiekvienais metais šis sąrašas pasipildo populiariausiais tuo metu vardais. Vien 2010 – aisiais buvo išleisti Katy Perry, Fergie ir Rihanna kvepalai. Faktas, kad moterys juos perka – vien per 2010 metus top 10 Jungtinėse Amerikos valstijose atnešė 215 milijonų dolerių pajamų.

Kvepalų gamintojai pripažįsta, kad tai vienas geriausių būdų pasiekti jauną auditoriją. Jie susisiekia su žinomais jaunimo tarpe dainininkais ar aktoriais ir supažindina su savo specialistais. Tuomet prasideda darbas: kuriami žvaigždės stilių atitinkantys ir, žinoma, su mados standartais neprasilenkiantys kvepalai.

Visas šis procesas neapsieina be žmonių mąstymą ir madas išmanančių rinkodaros specialistų. Būtent rinkodaros žingsniai ir lemia, kad žinomus kvepalus ar mados prekinius ženklus atpažįstame ir mokame didelę sumą, o už nežinomos kompanijos analogiškus gaminius sumokame net kelis kartus mažiau. Tuo tarpu muzikos bei kino žvaigždės ir be papildomų kvepalų gamintojų pastangų yra dėmesio centre. Jų vardo kvepalai taip pat trumpam patenka ant pjedestalo.

Pastebima, kad gerbėjai perka mėgstamų žvaigždžių vardu paženklintus kvepalus vien dėl vardo neatsižveldami į tai, kad kvepalų aromatas gali jiems visiškai netikti ir net nederėti prie jų asmeninio įvaizdžio. Žinoma, yra ir tokių gerbėjų, kurie kolekcionuoja visus įmanomus savo mėgstamos žvaigdžės atributus: nuo marškinėlių su jų atvaizdu iki jau minėtų kvepalų.

Kokią bebūtų žinoma pasaulyje žvaigždė jos garso kvepalai yra tik aidas palyginti su tuo, ką galima gauti įsigijus žinomų dizainerių vardais paženklintų kvepalų. Visada geriausia rinktis, tai kas jums iš tikrųjų patinka ir maloniai kvepia, o ne yra papuoštas žinomo muzikanto ar aktoriaus vardu.

Kvepalai