El. Parduotuvės,  Įvairenybės,  Pirkiniai / Paslaugos

Artėjant šventėms

Su kiekvienu raustančiu medžio lapu artėja gražiausios metų šventės. Nors dar tik šlapias ruduo, tačiau vertėtų ilgai nedelsti ir iš anksto pagalvoti apie kalėdines dovanas. Šios šventės ateina taip greitai, jog tikrai džiaugsitės suskubę iš anksto pasirūpinti šventinio stalo idėjomis ir dovanomis savo brangiausiems žmonėms. Be abejo patį didžiausią džiaugsmą patiria mažieji gyventojai. Vaikams tai stebuklų metas, kuomet pildosi net didžiausios svajonės. Tačiau apie tas svajones daugiausiai gali papasakoti Kalėdų Senelis, kuriam rašomi laiškai niekada neišeis iš mados. O ką padovanoti tokiems mažyliams, kurie dar nei savo vardo ištarti nemoka? Mamytės geriausiai žino, ko reikia jų vaikams, taigi seneliai ir dėdės su tetomis turi puikiausią progą tokių švenčių metu pildyti kraitelį patarimo pasiklausę būtent jų. Tačiau prieš kažką perkant reikia atidžiai pažiūrėti ar tos prekės kūdikiams yra saugios. Perskaitykite gaminio sudėtį ir svarbiausiai pirkite tik tokias prekes, kurios sertifikuotos. Nelabai originali, tačiau bene labiausiai kūdikių naudojama prekė yra sauskelnės. Gražiai supakuota tokia dovana tikrai labai pravers tėveliams. Žinant vaikučio ūgį ir svorį galima išrinkti rūbelių komplektą ar naujus indelius valgymui. Su žaislais visai maži vaikai taip pat žaidžia, tačiau šios prekės kūdikiams būtinai turi atitikti jų amžių. Dažniausiai tai būna besisukančios girliandos su spalvotomis figūrėlėmis, lopšinės melodiją grojantys žaislai. Svarbiausia – jokių mažų detalių ir aštrių kampų, nuo kurių vaikas gali susižeisti. Prieš perkant pliušinius žaislus derėtų patikrinti ar jie nesipūkuoja. Jei tokio žaislo kailis lengvai išsipeša, geriau rinktis kitą, nes tai vaikui gali sukelti užspringimo pavojų.

Žaislų kategorijos sparčiai išsiplečia su kiekvienais vaiko gyvenimo metais. Išmokę sėdėti, o po to ir vaikščioti geriausių žaislų ir žaidimų dažniausiai ieško tokiose vietose, kur tai daryti gali būti pavojinga. Visiems vaikams smalsu, kas slepiasi virtuvinėje spintelėje ar kitur. Todėl reikia būti atidiems, kad nenutiktų jokia nelaimė. Tačiau žvelgiant iš kitos pusės, tai labai tinkama vieta susipažinimui su buitimi ir tais „žaislais“, kurie lydi kiekvieną suaugusiųjų dieną.

Tačiau grįžkime prie kalėdinių dovanų sąrašo. Jo dar neturite? Ne bėda. Svarbiausia, kad dar turite laiko jame surašyti visus pretendentus į artėjančių švenčių džiaugsmo sūkurį. Be abejo sąraše atsidurs ir vyresnių vaikų, kuriems dovanos ir tas momentas, kai jos atsiduria po eglute dar yra mistiškos ir be galo džiugios. Tiek mergaitės tiek berniukai apsidžiaugtų dovanų gavę tai ko jie labiausiai norėjo. Taigi kas tai galėtų būti? Šie laikai – technikos ir naujovių amžius. Technologijos keičiasi taip greitai, kad dažniausiai nebespėjame su jais į pokyčių traukinį. Manote, kad apie tokius sudėtingus dalykus galvoja tik suaugusieji? Anaiptol! Paklauskite ko vaikai labiausiai nori ir turbūt kas antras atsakys, kad kompiuterio, mobilaus telefono ar kokio kito nepigaus ir „protingo“ daikčiuko. Taigi dar viena puikia dovana be išvardintų, gali būti nauji elektromobiliai vaikams. Tai tikrai nėra nebrangi prekė, tačiau vaikams ji suteiks labai daug džiaugsmo. Jau vien ko verti vairas ir spalvotos sėdynės. Ką bekalbėti apie modelių gausą ir kėbulo tipus! Visa tai žavi ne tik vaikus, tačiau vos ne daugiau seilę varvina patys tėvai, kurių vaikystėje tokių žaislų turbūt dar nebuvo. Svalvų bei modelių jau netrūksta ir mūsų parduotuvėse. Tereikia išsirinkti pagal vaiko amžių ir svorį. Svarbu atkreipti dėmesį į galingumo tipus. Bet kuriuo atveju tai viena šauniausių dovanų, kokių tik gali būti vaiko vaikystėje.

Žaidžiantis vaikas