Kompiuteriai / internetas

Asus remontas, kur tai atlikti geriausia?

Kompiuterių remontas Kaune buvo tai, ko seniai ieškojau. Mano asus kompiuteris, bėgant namo ir smarkiai lyjant lietui iškrito iš kuprinės ir įkrito į balą. Grįžęs namo tikėjausi, kad kompiuteris veiks, tačiau, deja, ekranas rodė tamsą, nors kompiuterio lemputės žibėjo ir rodė, jog kompiuteriui nieko neatsitiko. Tada suvokiau, jog asus remontas yra neišvengiamas, o asus remontas Kaune man buvo pats svarbiausias dalykas nes tikėjausi rasti specializuotą šio prekinio ženklo kompiuterių taisyklą. Asus taisymas gana brangus malonumas, todėl ieškojau, kad asus remontas būtų kuo pigesnis ir kuo kokybiškesnis.

 

asus remontas kaune

Kompiuterių remontas Kaune, man pasiūlė malonią kainą ir padarė didelę nuolaidą, nes esu studentas, todėl mano asus taisymas atsiėjo tikrai nebrangiai ir sutaupiau nemažą sumą pinigų. Kompiuterio ekranas pakeistas greitai ir kokybiškai, o originali detalė buvo suteikta kone už savikainą. Kaip ir buvo žadėta, firma išrašė sąskaitą faktūrą, o visiems kompiuterio taisymo darbams buvo suteikta pakankamai ilgalaikė garantija.

 

Vieną kartą į mane kreipėsi kursiokas, kuriam buvo skubiai reikalingas dell remontas, nes jis turėjo būtent šios firmos kompiuterį, o dell taisymas jam daugelyje įmonių yra teikiamas tik už gana didelę sumą, todėl nedvejodamas jam pasiūliau įmonę, kurios asus remontas Kaune man padėjo sutaupyti. Mano kursiokui dell remontas atsiėjo vėl gi gana pigiai, todėl jis liko itin patenkintas, o jam taip pat padaryta nuolaida (jis taip pat studentas) padarė įspūdį.

 

Mane labiausiai nustebino tai, jog šis draugo dell taisymas atsipirko ir man – kompiuterių remontas Kaune, kuris taisė mano asus kompiuterį, jau kitą dieną susisiekė su manimi ir pranešė, jog kitą kartą, man taisant kompiuterį bus suteikiama 20 procentų nuolaida, o dulkių valymas ir termopastos keitimas nekainuos nė cento! Ar gi nešaunu?

 

asus remontasTaigi šioje istorijoje matote, jog mano asus remontas netapo galvos skausmu, kaip daugeliu atvejų galėjo nutikti, o tapo net šiokiu tokiu malonumu ir viską vainikavo šauni staigmena iš kompiuterių taisyklos Re-startas. Juo labiau, išduosiu paslaptį. Jei atvykę taisytis kompiuterį pasakysite slaptažodį-stebuklingą frazę „Mano kompiuteriui infarktas, gal padės Re-startas?“ jums bus suteikiama nuolaida iš karto! Sunku patikėti, kaip kompiuterių remontas Kaune gali būti žaismingas net gi tokioje nuobodžioje sferoje, kaip technologijos ir remontas.

 

Paskubėkite ir išmėginkite šias paslaugas ir jūs ir tikrai nepasigailėsite, kaip kad nepasigailėjau nei aš, nei mano kursiokas. Žinoma, mes studentai, todėl gavome nuolaidas, tačiau galite pranešti savo seneliams, jog Re-starte nuolaidos neišvengiamos ir senjorams pensininkams, kuriems suteikiamos net gi dar didesnės nuolaidos! Kompiuterių remontas Kaune dar niekada nebuvo toks šaunus, kaip Re-starte, dar niekada nebuvo toks greitas, ir, galima drąsiai teigti, jog niekada ir nebus geresnis!

 

Daugiau info www.re-startas.lt