Medicina / Sveikata

Atgaivinkite savo žavesį

Kaip susigrąžinti grožį ir gerą savijautą

Kai kurie ekspertai yra įsitikinę, jog žmogus yra biologiškai užprogramuotas ilgam gyvenimui. Vienas iš jų yra japonų daktaras Katsuzo Nishi. Jis įsitikinęs, kad kiekvienas gali atgaivinti savo vidinį bei išorinį grožį ir žavesį, atlikdamas kelis paprastus pratimus. Siūlome juos išmėginti.

čiužiniai lovoms

Rankos, jausmai ir mintys…

Norintiems atjaunėti ir priversti savo kūną švytėti Katsuzo Nishi rekomenduoja lavinti 3 dalykus: rankas, jausmus ir mintis.

  • Rankos yra energijos saugykla, stebuklinga ir dar nepakankamai ištirta gamtos dalis.
  • Jausmai – geriausiai gydytojai ir jaunystės šaltinis. Aišku, kai tik išmokstame juos kontroliuoti.
  • Mintys – stiprus energijos šaltinis. Geros mintys gydo, blogos – sargdina.

Saulės rezginys – energijos rezervuaras

Netinkama gyvensena, nesveikas maistas, įtampa ir kiti veiksniai yra pagrindinės energijos cirkuliacijos sutrikimų organizme priežastys. Jeigu norite kaupti energiją organizme, privalote žinoti, kaip tinkamai panaudoti sukauptas atsargas.

Katsuzo Nishi pataria, 5 – 10 minučių palaikyti delnus prieš saulės rezginį ir tuomet uždėti juos tarp bambos ir krūtinės ląstos.

Tokia procedūrą galite atlikti, kai esate pavargę arba jaučiatės prislėgti. Delnai ne tik spinduliuoja naudingą šilumą, taip pat gydomąją jėgą, gyvenimo energiją.

Kraujo apytaka – geriausia ligų užkeikėja

Geros kraujotakos paslaptis yra sveiki kapiliarai. Jeigu jie labai neryškūs arba labai išsišokę – tai pirmas ligos požymis. Iškelkite rankas virš galvos ir pakratykite jas. Šis pratimas, kurį galite atlikti bet kur ir bet kada, gerina kraujotaką.

Jei užpuolė sloga, gerklės uždegimas, kelkite, rankas aukštyn virš galvos ir pakratykite, jas apie maždaug minutę. Tada padarykite, trumpą pertrauką ir vėl kartokite, pratimą dešimt kartų.

Minčių ir jausmų galia

Įtaką kapiliarams, vidiniams organams bei nepasiekiamiems audiniams galite daryti jausmais ir mintimis. Jausmų ir minčių energija kuria nervų impulsus, kurie žadina vidinius organus ir audinius. Kūnas atsako į proto siunčiamus šilumos ar šalčio signalus.

Šalčio ar karščio energijos pratimas gali būti atliekamas, gulint arba atsipalaidavus ir užsimerkus. Įsivaizduokite, jog gulite paplūdimyje po saule arba jog vaikščiojate, šaltame vandenyje.

Geras miegas – geriausias grožio draugas

Nepamirškite išsimiegoti. Tačiau svarbi ne tik miego trukmė, bet ir kokybė. Čiužiniai lovoms yra vieni iš pagrindinių veiksnių, įtakojančių mūsų miego kokybę. Jeigu nežinote, kokį čiužinį rinktis, pasitarkite su specialistais. Kai pradėsite geriau miegoti, iškart pastebėsite savo grožio pasikeitimus.

Šaltinis: dormeo.lt