Lietuvoje

Atostogos su šeima ar vienam?

AlikantėŠeimyninis gyvenimas, buitinė rutina ir nuovargis neišvengiamai verčia galvoti apie atostogas. Kaip bebūtų keista, dažniausiai vis tie patys rūpesčiai perkeliami ir į ilgai lauktą kelionę. Žinoma, tai puikus šeimos santykių puoselėjimo pavyzdys, kita vertus, norint gerai pailsėti, tai gali ir trukdyti. Tačiau yra keletas gudrybių kaip ir su visa gausia šeima galima puikiai pailsėti kokiame nors Ispanijos kurorte, pavyzdžiui tam puikiai tinkamoje Alikantėje.

Kaip žinia, anot psichologų, reabitologų ir šiaip gyvenimiškos patirties, geros atostogos yra tada, kai ne tik pavyksta galų gale išsimiegoti, bet ir kardinaliai pakeisti aplinką, patirti naujų įspūdžių ir pamiršti kasdieninius rūpesčius. O poilsiaujančios šeimos dažnai daro vieną didelę klaidą – net ir būdami užsienyje ieško apartamentų su virtuvėle, kur ir toliau galėtų gaminti sau maistą pusryčiams, pietums ir vakarienei. Žinoma, tai ir taupu, ir patogu, tačiau reikėtų tuo naudotis protingai. Pavyzdžiui, kelialapis, kuriame įskaičiuoti pusryčiai, leis bent jau rytais pailsėti nuo maisto ruošos. Pietums ir vakarienei galima nueiti į kokią nors kavinę ar restoraną, ir tai vėl bus ženklus atitolimas nuo kasdieninių rūpesčių gaminantis maistą. Patikėkite, kasdien visai šeimai valgius gaminančiai moteriai tai tikrai bus puikių atostogų požymis.

Jei jau keliaujate su visa šeima, nepamirškite pabūti ir vienas, su sau įdomiomis veiklomis ir malonumais. Juk atostogaujama ir savaitę, ir dvi, Ispanijos Alikantė lankytojus neretai priima ir visam mėnesiui. Tad vaikais galima rūpintis pakaitomis. Vieną dieną, na, ar bent pusdienį, vyras gali leistis prabėgti maratoną vaizdingomis vietomis, pažvejoti, negailint savęs palakstyti kalnų dviračiu ar leistis į kaitavimo malonumus. Tuo tarpu moteris turėtų sau leisti bent kelias valandas, geriausia kasdien, pasinerti į grožio procedūras, išbandyti įvairius SPA centrus, masažus. Galbūt užsienis ir atostogos, kad ir ta pati Alikantė, yra puiki proga pakeisti šukuoseną pas vietinį kirpėją? Rizikinga, bet įdomu.

Taikydami šias paprastas gudrybes atostogas galite ženkliai pagerinti. Taip ir būnate su visa savo šeima, bet kartu spėjate pabūti ir vienas, su savimi ir savo privačia erdve, nors ir trumpus pusdienį. Na o maisto gaminimo nusikratymas leis visiems pasijusti kur kas geriau – ne tik gaminantiems tėvams, bet ir įdomybių paragauti norintiems vaikams.