Verslas / Ekonomika

Atsibodo įprastos vizitinės kortelės? Metas keistis

Vizitinė KortelėVerslo konsultantai teigia, jog kartais verslo sėkmė gali priklausyti ir nuo pačių mažiausių smulkmenų, į kurias dažnai didelė dalis žmonių nekreipia jokio dėmesio. Viena iš tų smulkmenų yra vizitinės. Kartais verslininkai dešimtimis metų naudoja to paties dizaino vizitines korteles, nesusimąstydami apie tai, jog būtų pats metas, ką nors keisti. Tokiu atveju, jie dažnai kreipiasi į verslo konsultantus tam, kad sulauktų paskatinimo imtis naujovių. Tačiau reikia pasakyti, jog yra ir tokių verslininkų, kurie nelaukia paskatinimų ir patys suvokia, jog atėjo metas keistis. Vienas iš atributų, kurį bėgant laikui nusprendžia pakeisti verslo žmonėms, yra vizitinės kortelės. Taigi, ką daryti, jei nusibodo įprastos vizitinės kortelės ir norite ko nors naujo, neįprasto? Atkreipkite dėmesį į šias idėjas.

Aromatas

Vienas puikių sprendimų, kuris puikiai padės atnaujinti pabodusias vizitines korteles, yra aromatas (šis sprendimas ypač tinka moterims). Padenkite vizitines korteles aromatu, kuris patinka ne tik jums, bet ir pakerėtų aplinkinius. Jei jūsų vizitinės kortelės yra dalijamos tik moterims, puikiai tiks gėlių bei vaisių aromatai; jei kortelės dalinamos vyrams – rinkitės sodrius medienos ar ką tik nupjautos žolės kvapus, tuo tarpu, jei jūsų vizitinės kortelės patenka tiek į moterų, tiek į vyrų rankas, rinkitės neutralius aromatus, taip pat puikiai tiks prieskonių ar jūros aromatai.

Keiskite medžiagas

Jei dešimt ar daugiu metų jūsų vizitinės kortelės buvo gaminamos iš popieriaus, pagalvokite, ar ne metas pakeisti medžiagą? Savaime suprantama, galima keisti popierinės vizitinė skrotelės dizainą, spalvas, tačiau galutinis rezultatas vis tiek bus nuobodokas. Puikaus efekto sulauksite tuo atveju, jei nuspręsite pakeisti medžiagą. Šiuo atveju puikiai tinka įvairūs sprendimai: tai gali būti medžiaga, mediena, stiklas, kartonas ir pan. Būtų idealu, jei medžiaga, kurią pasirinksite vizitinėms kortelėms gaminti, sietųsi su jūsų veiklos sritimi (pavyzdžiui, jei jūsų įmonė gamina baldus iš medžio, būtų puiku, jei vizinių kortelių gamybai naudotumėte medieną). Vis dėlto reikia pastebėti, jog tokie pokyčiai gali turėti ir vieną trūkumą – tuo atveju, jei nuspręsite pakeisti medžiagą, teiks nusiteikti, jog, vizitinių kortelių gamyba kainuos šiek tiek brangiau.