Būstas

Atsisveikiname su senąja spinta

Vienas vertingiausių kiekvienos patalpos baldų yra spintos. Jos būna tvirtos, kokybiškai pagamintos ir talpios. Dažnai tai būna ir vienas brangiausių baldų. Taigi, keičiant biuro, virtuvės ar prieškambario baldus susiduriame su klausimu: „ką daryti su senosiomis spintomis?“. Dažnai daug metų namuose stovėjusį baldą norimą panaudoti kuo geriau. Šiame straipsnyje paaiškinsiu, kaip tai galite padaryti.

spintos

Perkelkite spintą į kitą namo ar buto dalį. Jei senoji spinta nėra visiškai sulūžusi ar labai nešvari, ji ir toliau gali būti naudojama daiktų laikymui. Garaže ar namo rūsyje visada atsiras daiktų, kuriuos galėsite sėkmingai sudėti į senosios spintos skyrelius. Tiesa, neprotinga apkrauti savo namus nereikalingais baldais. Juk reikia pasilikti erdvės ir jūsų laisvam judėjimui. Jei esate per daug prisirišęs prie senųjų baldų verčiau pagalvokite apie jų restauravimą, o ne naujųjų pirkimą.

Jei vis dėlto senosios spintos išmesti nenorite, perkelkite ją į lauko verandą ar pavėsinę. Būtina suprasti, kad šitaip baldai po kelių sezonų bus visiškai sugadinti. Drėgmė, šaltis ir gamtoje gyvenantys organizmai namuose pritaikytus laikyti baldus greitai paveiks ir jie bus nepataisomai sugadinti.

Kitas variantas: atiduoti senas spintas labdaros organizacijoms ar sunkiais besiverčiantiems žmonėms. Tiesa, prieš pradedant ieškoti, kam atiduoti šiuos baldus, kuo objektyviau įvertinkite jų būklę. Brangūs baldai, kurie jums kelia daug gerų prisiminimų nebūtinai gali būti tokie naudingi kitiems žmonėms. Taip pat senus baldus yra sunku transportuoti. Daugelis jų nėra taip lengva išrinkti ir surinkti.

Jei ruošiatės išmesti, nepalikite savo baldų prie konteinerių. Seni baldai gali būti perdirbti. Yra kompanijų, kurios surenka senus baldus ir kartais net sumoka už tai, kad jiems juos atiduodate. Tiesa, didelių sumų nesitikėkite. Tai daugiau kompensaciją už vargą, kurį patiriate skambindami telefonu.

Galiausiai, įdėkite skelbimą į laikraštį ar internetinius skelbimų portalus. Galbūt atsiras žmonių, kuriems reikalingi seni baldai ir jie bus pasiryžę už baldus sumokėti gerą kainą. Nepamirškite pridėti nuotraukų ir detalaus aprašymo. Šitaip sutaupytumėte tiek savo tiek kitų žmonių laiką.