Automobiliai / Motociklai

Auto registratoriai

Auto registratoriai šiais laikais labai populiarus prietaisas automobiliuose, jie naudojami važiuojant automobiliu, fiksuojant eismo įvykį, ar kituose kasdieniuose veiksmuose. Parduotuvėje galite rasti daugybę įvairių automobilinių filmavimo prietaisų, bei GPS siųstuvų. Auto registratoriuose įdiegtas siųstuvas gali būti instaliuotas gugle žemėlapyje, taigi Jūs galite stebėti prietaiso buvimo vietą.

Auto registratoriai tai prietaisas naudojamas siekiant užfiksuoti eismo įvykį. Turėdami įrašą Jūs turite puikų liudininka apginsiantį Jus bet kokioje situacijoje.  Sutaupykite pinigų ir išvenkite galvos skausmo ateityje kelyje naudodamiesi autokamera.  Prieš įsigijant kamerą yra keli dalykai kuriuos privalote žinoti. Pagrindinis dalykas tai lęšiai esantys registratoriuje, nuo jų labai priklauso filmavimo kokybė. Šiuo metu naujausias HD prietaisas palaiko rezoliuciją 1920 x 1080 kuri reiškia, jog 2 mega pikselių pilnai užteks. Antras svarbus faktorius tai filmavimo kampas. Jeigu filmavimo kampas mažas, tuomet įvykus eismo įvykiui šone, auto registratorius gali neužfiksuoti eismo įvykio. Šiais laikais galite rasti įvairių prietaisų, turinčių filmavimo kampą: 70, 100, 110, 140, 180 laipsnių ir daugiau. Jeigu filmavimo kampas yra didesnis, sumažėja tikimybė, jog eisimo įvykis atsidurs aklojoje zonoje. Galiausiai tai medžiaga iš kurios pagamintas registratorius. Kuomet kelias kuriuo važiuojate nėra geras, kamera kratysis kartu su Jūsų automobiliu. Taigi Jūsų filmuko kokybė gali taip pat stripriai nukentėti, kai kuriais atvejais, netgi nepataisomai. Esant šiai problemai būtina naudoti trumpesnį koteli, arba sutvirtinti jau esamą.

Kaip manote kodėl tiek daug vairuotojų rytuose sugebėjo užfiksuoti eismo įvykius? Nes visų automobiliuose įmontuoti video registratoriai . Šalyse kuriose klęsti korupcija, įstatymų nepaisymas auto registratoriai tiesiog būtinas dalykas. „Jūs galite atsisėsti į savo automobilį be kelnių, tačiau niekada nesisėskite be autokameros“ teigia vienas vairuotojas iš Rusijos. Įveskite į paiešką auto registratoriai ir rasite tūkstančius vaizdelių su įvairiomis avarijomis, netikėtais išvengimais avarijų bei begale kitų netikėtumų. Trisdešimt penki tūkstančiai mirčių 2007 metais. Kombinacija įvairių autoįvykių kelyje yra pati didžiausia šioje šalyje. Iš šimto tūkstančių net trylika žmonių žuvę auto įvykiuose. Atpigę auto registratoriai tapo lengvai prieinami vartotojams, dauguma vairuotojų gali nesunkiai juos įsigyti ir instaliuoti savo automobiliuose. Yra pasitaikę ir tokių atvejų kuomet registratoriai užfiksuoja krentančius meteoritus.