Automobiliai / Motociklai

Auto supirkimas sumokės daugiau nei galite įsivaizduoti

Auto supirkimasMan ne kartą yra tekę susidurti su rimtais automobilio gedimais. Tokiais atvejais tekdavo gana plačiai atverti savo piniginę. Kita vertus, tuo metu atrodydavo, kad tai normalu – juk automobilis buvo jau ne pirmos jaunystės (tiesą sakant, mažiausiai trims savininkams tarnavo daugiau nei dešimtmetį). Kadangi automobilį buvau įsigijęs gana pigiai, jo gedimus vertinau kaip neišvengiamybę. Deja, toks požiūris ilgainiui reikalavo vis didesnių išlaidų. Galiausiai supratau, kad neišsiversiu be paslaugų, kurias teikia auto supirkimas.

Kaip ir daugelis žmonių, kurie turi automobilius ir juos eksploatuoja ne vienerius metus, buvau pratęs prie ilgus metus nusistovėjusios praktikos, kuri turbūt visiems yra gerai pažįstama – norėdami parduoti savo transporto priemonę, daugelis vairuotojų naudojasi skelbimais. Anksčiau jie būdavo dedami į dienraščius arba dažnai leidžiamus žurnalus, o šiomis dienomis skelbiami internetiniuose portaluose.

Ši praktika išliko populiari ir iki šių dienų, tačiau, mano manymu, taip yra tik dėl to, kad nemaža dalis savo automobilius pasiruošusių parduoti žmonių tiesiog nežino jokių kitų būdų. Daugelis vairuotojų, kaip ir aš savo laiku, mano, kad vienintelis kelias parduoti automobilį – tai pasiūlyti jį plačiai auditorijai, kuri domisi automobiliais ir kasdien lankosi internetiniuose skelbimų portaluose. Žinoma, kartais tai tikrai naudinga, tačiau auto supirkimas visą šį procesą gali padaryti kur kas paprastesniu.

Transporto priemonės nebuvo ta sritis, kuri man būtų patikusi ir kuria aš domėčiausi, tačiau automobiliais naudojausi daug metų. Kadangi mažai domėjausi automobiliais, tai mažai žinojau ir apie su jais susijusias paslaugas. Laimei, kai mano transporto priemonė susidūrė su rimtu gedimu, visai netikėtai išgirdau apie automobilių supirkimą ir pagrindinę šių paslaugų teikimo tvarką.

Pasirodė, kad man visiškai nebuvo būtina apie savo automobilį skelbti internetiniuose portaluose. Man būtų pakakę paskambinti supirkėjams ir susitarti dėl susitikimo. Kaip jau supratote, būtent taip ir padariau. Kreipiausi į supirkėjus ir leidau, kad auto supirkimas nupirktų mano sugedusią ir didelių investicijų reikalavusią transporto priemonę. Supratau, kad iki tol taikytas pardavimo principas buvo tikrai labai neefektyvus ir nevertas mano laiko.

Taigi, mano vienintelis skambutis lėmė sėkmingą automobilio pardavimą. Svarbu pažymėti, kad savo transporto priemonę, turėjusią įvairių gedimų, aš pardaviau pelningai. Tai reiškia, kad auto supirkimas sumokėjo man daugiau, nei aš galėjau tikėtis. Dabar puikiai suprantu, kodėl vis daugiau žmonių renkasi automobilių supirkėjų teikiamas paslaugas. Ateityje, norėdamas parduoti automobilį, kreipsiuosi tik į juos.