Automobiliai / Motociklai

Automobiliai, kurių remontas brangiausias

Automobilis – tai išradimas, kuris pakeitė pasaulį. Dėka automobilių, galime daug greičiau keliauti, pamatyti daugybę šalių ir sutaupyti laiko. Vis dėlto, didėjant kuro kainai vis dažniau prieš užvedant automobilio variklį tenka pagalvoti apie išlaidas. Viena didžiausių automobilio eksploatavimo išlaidų yra jo remontas. Šiame straipsnyje, apžvelgsime brangiausiai remontuojamus automobilių modelius.

Kiekvienas save gerbiantis automobilių gamintojas savo salonuose turi bent po vieną limuzino klasės automobilį. Dažniausiai jie būna brangiausiai iš visų gaminamų modelių. Taip pat ir su jų remontu. Dažniausiai tokių automobilių remontas atsieina net iki 10 kartų daugiau nei žemesnės klasės automobilių. Tai lemia brangios detalės ir medžiagos, kurios naudojamos šiose mašinose. Be to, jie dažnai yra didesni už kitus to paties automobilio gaminamus modelius, taigi, daugiau detalių laikui bėgant gali sulūžti. Vieni brangiausiai remontuojamų limuzino klasės automobilių – Audi A8.

Ne rečiau vairuotojų galvos skausmu ir piniginės suplonėjimo priežastimi tampa ir džipai. Kaip ir limuzino klasės automobiliai, jie išsiskiria dydžiu. Kitas jų išskirtinumas – didelės kuro sąnaudos ir brangus variklio remontas. Vieni brangiausiai remontuojamų šios klasės automobilių – Mercedes-Benz.

Kiekvieno vyro svajonė – įsigyti sportinį automobilį. Žinoma, apie Ferrari ir Maseratti gamintojų automobilių remontą net neverta kalbėti, nes Lietuvoje nėra nei vieno oficialaus šių gamintojų atstovo, kuris galėtų suteikti kvalifikuotą pagalbą. Vis dėlto ir ne tokių brangių, bet sportiniais vadinamų automobilių remontas gali būti labai brangus. Bet kuris Audi, VW, BMW ar Nissan sportinis modelis savininkui kainuoja kiekvieno apsilankymo metu. Žinoma, savininkai neturėtų labai piktintis. Didžiausią dalį remonto išlaidoms turi jų vairavimo įpročiai. Jaguar – tai gamintojos, kurio sportinių automobilių remontas yra vienas brangiausių.automobilių remontas

Ketvirtąją poziciją tarp reikliausių remonto darbams automobilių užima šeimyniniai automobiliai. Dažnai juos vadina minivenais. Tai iki 8 vietų, talpūs automobiliai skirti visai šeimai. Kitas išskirtinis jų bruožas – didelė bagažinė, kurioj tilptų net keli vaikiški vežimėliai. Vis dėlto tokių automobilių remontas yra brangus, bet ne toks dažnas, kaip anksčiau paminėtų. Vienas brangiausių automobilių remontuoti yra amerikietiškieji Chrysler minivenai. Šių automobilių variklio remontas tapo ne vieno vairuotojo galvos skausmu.

Daugelis šių automobilių pateko į šį sąrašą, dėl kelių nesėkmingų gamybos metų. Vėliau didesnių išlaidų sukėle automobilių gedimai būdavo ištaisyti. Taigi, perkant bet kurį automobilį reikia pasidomėti konkrečiais gamybos metais. Kartais skirtingų metų to paties modelio automobiliai ryškiai skiriasi. Tuo tarpu labiausiai rizikuojate pirkdami visiškai naujo modelio automobilį.