Automobiliai / Motociklai,  Įvairenybės

Automobilio remontas gali atsieiti pigiau

Augančios degalų kainos lemia, kad važinėti automobiliu darosi vis brangiau. Tuo tarpu kitos būtinos išlaidos nemažėja, o atlyginimai kartais net susitraukia. Taigi, kiekvienam vairuotojui svarbu sutaupyti. Šiame straipsnyje parašysiu kelis paprastus būdus kaip tai padaryti.

Svarbiausia – sąžiningi mechanikai. Retas žmogus tikrai gerai nusimano apie mechaniką, todėl verta lankytis autoservise, kuriame dirba patikimi žmonės. Pasikalbėkite su draugais ir giminėmis apie vietas, kur jie remontuoja automobilius. Kartais geriau rinktis servisą, kuriame kainos yra didesnės, bet visada galite būti tikras, kad mokate už kokybiškas detales ir darbus, kurie iš tiesų yra reikalingi.

Taip pat svarbu, kad mechanikai būtų profesionalai. Laiku atlikta autodiagnostika gali užbėgti gedimui už akių. Kartais vienas nepakankamai tvirtai prisuktas varžtas gali sukelti rimtą gedimą. Esu susidūręs su atvejais, kai dėl mechanikų aplaidumo į automobilio saloną pribėgo vandens. Tai lėmė vienas mažas kištukas, kurį mechanikas pamiršo įdėti į jo vietą. Taigi, profesionalumas yra labai svarbu.

Pasirūpinkite, kad ratuose visada būtų pakankamas slėgis. Tai galite padaryti patys beveik kiekvienoje degalinėje aplink kurią vasaros sezono pradžioje buriuojasi dviratininkai. Rekomenduojamą slėgį galite išsiaiškinti tiesiog užmetę akį į ant padangų užrašytus skaičiukus. Pirmas požymis, kad slėgis yra per mažas yra tai, kad automobilio padangos yra per daug minkštos ar net susiplojusios.

Net jei turite savo garažą ir pakankamai daug gerų įrankių, neverta pačiam imtis automobilio remonto. Servisai moka tūkstančius litų už įrangą, kuri leidžia greitai nustatyti gedimą. Tai vadinama gedimų diagnostika. Be to, naujų automobilių varikliai būna specialiai užplombuojami, kad nekvalifikuoti mechanikai ar savininkai nesiimtų patys taisyti automobilio. Be to, galite padaryti daugiau žalos nei naudos.

Pasirūpinkite garantija. Geras paslaugas teikiantys servisai atskiroms dalims suteikia garantiją ir be diskusijų pakeičia dalį, jei ji būna nekokybiška.
diagnostika

Galiausiai neleiskite automobilio vairuoti nepatyrusiems vairuotojams. Tai gali įžeisti jūsų žmonos ar vaikų jausmus, tačiau tai leis sutaupyti, nes jie gali ne tik apgadinti automobilį, bet ir dėl praktikos stokos įtakoti greitesnį kai kurių dalių dėvėjimąsi.