Automobiliai / Motociklai

Automobiliu nuoma Vilniuje

Apklausa: ar esate patenkinti automobilių nuoma?

Automobiliu nuoma Vilniuje, kaip ir kituose miestuose, vieniems vis dar gali atrodyti didžiausia prabanga, kitiems – kasdienybė. Kaip bebūtų, žmonės tikrai aktyviai naudojasi šia paslauga, nes išnuomojamų automobiliu kiekis kasmet vis auga ir auga. Kodėl taip yra ? Atsakyti gali, ko gero, tik tikri ekspertai. Pasidomėkite žmonių, ar jiems nuoma yra priimtina paslauga Vilniuje? Kokių keistų dalykų yra atsitikę išsinuomavus transporto priemonę?

Eglė, 33 metų

Automobiliu nuoma Vilniuje
Automobiliu nuoma Vilniuje

Niekada nebuvo aktualu vietinio transporto paieškos, pavyzdžiui, automobiliu nuoma Vilniuje. Tačiau kai su dukterimi išvykome į Kauną, kur aš turėjau komandiruotę, staiga ši paslauga man tapo be galo aktuali. tik pagalvokite – nuolat turi važiuoti tai pirmyn, tai atgal, tai iki namų, taiki darbo ar parduotuvės. Be savo mašinos darosi tikrai keblu, tačiau teko ją palikti Vilniuje, savo seseriai. Na ką gi, susiruošiau ir aš pasidairyti, kokia yra automobiliu nuoma Kaune. Galiu pasakyti, kad ne iš karto buvau patenkinta rezultatu, bet galų gale vis tiek nelikau nusivylusi.

Automobiliu salone mane pasitiko nelabai draugiškas kolektyvas – kodėl ten vyrauja tokios bendravimo manieros, tikrai nepasakysiu. Tačiau pats asortimentas ir nuoma atrodė gana patraukliai. Mat, bent jau kaip įsivaizduoju, Vilniuje iškart kainos būtų kosminės. O čia viskas paprasčiau – pasirinkimas gana neblogas, o kainos nesikandžioja. Reziumuojant pasakysiu, kad nors pirmas įspūdis ir klaidino, finale likau patenkinta ir aš, ir mano dukra.

Artūras, 18 metų

Štai tik prieš savaitę gavau vairavimo pažymėjimą – labai tuo didžiuojuosi. Nes kitaip, nei mano bendraklasiai, viską pasiekiau savo jėgomis. Kitiems lengviau, tėvai viskuo aprūpina. O man  teko ir už kursus užsimokėt, ir netgi pasirūpinti automobiliu nuoma Vilniuje. Įsivaizduojate, tam, kad išmokčiau vairuoti, tiesiog nuomodavausi pačias pigiausias ir prasčiausias mašinas, ir su jomis išvažinėdavau visą miestą. Pinigų aišku užsidirbdavau, jais gi nesninga. Bet dabar tik džiaugiuosi, ir net kitiems sakau – jeigu tau kliūtis yra automobiliu nuoma Vilniuje, tai kas tau tada yra ne kliūtis? Už viską reikia mokėti savo kainą, ir dėl visko reikia atitinkamai stengtis – anksčiau ar vėliau, gyvenimas to išmoko.

Bobas, 44 metų (versta iš anglų kalbos)

Atvažiavau į Lietuvą prieš ketverius metus, iškart pajutau, kad čia labai gaji automobilių kultūra. Atrodo, kad mašiną vairuoja kiekvienas vos pilnametystės sulaukęs vaikėzas. Žinoma, to taip nesijaučia sostinėje. Bet iškart ir man parūpo tas pats klausimas – automobilių nuoma Vilniuje. Juk tai logiškiausias sprendimas, kai gyveni Lietuvoje – nejaugi pirksiu mašiną, paskui ja nusivilsiu, o paskui dar kažkokiais būdais bandysiu parduoti. Tai būtų nesąmonė. Gerai, kad man po akimis pasitaikė pigi automobiliu nuoma Vilniuje, tai kainomis likau tikrai labai patenkintas. Nustebino tik tai, kad patys nuomotojai netaikė jokio draudimo ir jokios civilinės atsakomybės, nelaimės atveju.

Skirmantė, 23 metų

Esu tikra ekstramalė ir ekstravertė, man tiesiog patinka išbandyti daug skirtingų dalykų. Man staiga parūpo BMW automobiliu nuoma Vilniuje, ir ką jūs galvojate? Jeigu turi svajonę, reikia ją įgyvendinti. Todėl aš iš karto, nieko nelaukdama čiupau šį variantą ir įgyvendinau savo troškimą. Labai patiko. Tikrai nepasakyčiau, kad pigi automobiliu nuoma Vilniuje  pasižymėtų kokia nors nekokybe. Kaip tik ne – ir salonas mašinos švarus, ir personalas geras, mandagus, ir mašina gerai vairuoja. Be to, firma, kurioje aš nuomovausi, teikia automobiliu nuoma Vilniuje be uzstato paslaugą. Kas yra tikrai labai aktualu tokioms „beturtėms“ kaip aš.