Automobiliai / Motociklai,  Lietuvoje,  Verslas / Ekonomika

Automobiliu nuoma taupantiems savo laiką

Key in handKai žmonės pamato žemą kainą, dažniausiai galvoja jog tai bus nekokybiška ir prasta. Tačiau nebūtinai yra būtent taip. Tuo galima įsitikinti nuomojantis automobilį.

Ilgalaikė  automobiliu nuoma – tai išmintinga ir puiki galimybė bendrovėms ir žinoma šeimoms ar pavieniams asmenims, suteikianti nuostabią progą taupyti pinigus ir neįkainojamą laiką. Sutaupytą laiką, galite skirti užsiėmimams savo veikla ir tai yra nuostabu! Nebrangi auto nuoma yra pagrįsta ilgalaikės automobilių nuomos pagrindu ir žinoma pakankamai stipriai  yra įtakojama konkurencingos rinkos, kuri verčia  mus gerinti paslaugos kokybę, sumažinant jos kainąs. Ne trumpalaikė, tačiau būtent ilgalaikė mašinų nuoma yra traukiantis būdas įsigyti ir valdytitransporto priemonę. Šioji paslauga praskina kelią į patiklų mašinos  eksploatavimą ir efektyvų transporto parko valdymą be jokių  problemų, papildomų rūpesčių ar išlaidų. Jums nereikės bergždžiai leisti laiko transporto paieškoms ar pirkimui, jo techninei apžiūrai ir priežiūrai bei remontui. Atsikratysite sunkių ir daug vietos užimančių  žieminių ar vasarinių padangų sandėliavimo. Nebus nei menkiausių  išlaidų automobilio registravimui ar jo apdraudimui. Jokių problemų parduodant automobilį po kelių metų eksploatacijos Jūs neturėsite, nes Jūs turite labai gerą galimybę grąžinti ilgalaikės nuomos  automobilius, kai šie pasens, jūs jų nebenorėsite arba jie tiesiog taps nebereikalingi Jums. Daugeliui bendrovių, nuosava transporto priemonė yra vienas iš pagrindinių darbo įrankių, todėl nebrangi ilgalaikė mašinos  nuoma yra nuostabus sprendimas praktiškiems  bendrovės vadovams, nes šioji paslauga įgalios sudaryti nuostabias sąlygas įstaigos darbuotojams visą savo laiką skirti darbui, o ne transporto priežiūrai.

Automobiliu nuoma Vilniuje beveik nesiskiria nuo Kaune ir kituose miestuose siūlomų transporto asortimento bei išlaikant tuos pačius  veiklos principus:
1. Patogumas klientui nuomojamą transportą klientas pasiima jam reikiamoje vietoje ir  reikiamu laiku; tą labai įvertina klientai, atvykstantys ar išvykstantys , o dar jeigu naktį! – juos gali pasitikti ar išlydėti įmonės atstovas ir paslaugos vartotojai automobilio paėmimo  ar sugrąžinimo dokumentus sutvarko prie pat atvykimo / išvykimo salės;
2.  kaina –norime nuomojamas mašinas pasiūlyti klientams viena iš žemiausių kainų visoje rinkoje;
3. Esame draugiški ir malonūs  klientui – net jei dėl kliento kaltės atsitikus nelaimingam eismo įvykiui, kurio metu sugadinamas išnuomota transporto priemonė, paprastai nemokamai pervežame sugadintą automobilį ir prižiūrime jo remontą, o klientui norime pasiūlyti pakaitinį automobilį su ženkliomis nuolaidomis; dėl smulkių sugadinimų, tokių kaip įbrėžtas buferis ar panašiai dažniausiai negadiname klientui nuotaikos;