Būstas

Baldai – pirmasis svarbus pirkinys

Kiekviena pora sulaukia dienos, kai tenka apsigyventi kartu. Tai didelis žingnis žmogui ir milžiniškas išbandymas kiekvienos poros santykiams. Dviems žmonėms tenka vienas kitą dar giliau pažinti, priimti pirmuosius bendrus sprendimus.

Pirmasis sudėtingas klausimas yra: „kur mes gyvensime“. Atsakymą į šį klausimą padiktuoja gyvenimo aplinkybės.  Dažniausiai ieškomas nedidelis, netoli darbo ar universiteto esantis butas. Daug sudėtingiau pasirinkti, kokie baldai puoš naująjį būstą. Šiame straipsnyje aptarsiu kelis patarimus, kaip spręsti su šiuo klausimu poroje iškylančius nesutarimus.

Kalbėkite su savo partneriu. Prieš atliekant bet kokį pirkimą, kuris įtakos jūsų gyvenimą verta apie pasitarti su jums svarbiu žmogumi. Nemanykite, kad kėdės, spintos ir lentynos jūsų partneriui yra visiškai nesvarbios smulkmenos. Gali paaiškėti, kad „viena maža spintelė“ yra „viena maža spintele per daug“. Nuomonės nevisada sutampa, bet verčiau tai išsiaiškinti ir bandyti pasiekti kompromisą nei vėliau teisintis. Jei jau gyvenate su kitu žmogumi, turite derinti veiksmus, kurie įtakos ir jo gyvenimąją aplinką. Beto, žmonės yra linkę baldų pirkimą priskirti prie svarbių ir bendrai ateičiai daug įtakos turinčių užduočių.

Sukurkite savo namų stilių. Du žmonės – du skirtingi požiūriai, skoniai ir norai. Net iš pirmo žvilgsnio gerai sutariantys ir panašaus charakterio žmonės gali mėgti labai skirtingus dalykus, tačiau įvairovė yra gyvenimo prieskoniai.  Ar galite įsivaizduoti pasaulį, kuriame visi vienodi? Tad, jei norai labai skiriasi, būsite priversti užsisakykite individualius baldus. Svarbu suderinti abiejų žmonių poreikius ir skonį. Individualios spintos, išskirtiniai stalai ir kėdės papuoš jūsų naują bendrą būstą. 

Baldų pasirinkimo procesą paverskite malonumu. Katalogų peržiūra gali tapti puikia bendra veikla, kuri leis jums geriau vienas kitą pažinti. Tuo tarpu nuobodus vaikščiojimas po baldų parduotuves irgi gali būti žaismingas. Pasiimkite gerą nuotaiką ir sulaužykite nusistovėjusius stereotipus. Gera nuotaika lydės, jei suplanuosite po baldų parduotuvių lankymo užsukti į savo pamėgtą ar draugų rekomenduotą restoraną.

Nepamirškite, spintos, kėdės, stalai, sofos – antraliai dalykai. Skirkite dėmesį savo partneriui. Juk svarbiausia ne, kokius baldus įsigysite, o kaip klostysis jūsų tolesnis gyvenimas. 

spintos